Молодіжний форум “Справедливість для кожної дитини”

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошує активну молодь до участі у Молодіжному форумі “Справедливість для кожної дитини” (#FightUnfair for #EveryChild Youth Forum), який відбудеться 19 листопада 2015 в Києві і об’єднає молодих лідерів віком від 16 до 24 років з усіх регіонів України. До Всесвітнього дня дитини молодь України приєднається до глобальної ініціативи разом з 70 країнами світу.

Яким чином ти можеш зробити внесок у захист прав дітей? Саме на це питання ми будемо намагатися знайти відповіді протягом Молодіжного форуму. Ми віримо, що твої ідеї та твоя активності впливають на загальний розвиток країни. Тому, співпраця у єдності і взаєморозумінні є запорукою створення більш справедливих, рівних умов для кожної дитини і кожного з нас.

Захід запропонує учасникам відкритий простір для спілкування. Молоді лідери зможуть обговорити можливості для створення більш справедливого середовища для кожної дитини під час роботи однієї з тематичних груп, таких як ОСВІТА, ТОЛЕРАНТНІСТЬ, МЕДІА, ЗМІНА КЛІМАТУ. Результатом роботи Молодіжного форуму стане спільний «Заклик до дії», який ми разом будемо намагатись донести Президенту України у вигляді електронної петиції!

Ти матимеш нагоду приєднатись до серії майстер-класів з відомими спікерами на теми лідерства, волонтерства, громадського активізму, ефективної комунікації. А молодих журналістів та блогерів чекатиме практичне заняття з побудови успішної роботи в соціальних медіа.

У перервах й протягом вечірнього заходу ти зможеш ознайомитись з програмами та ініціативами ООН, які створені спеціально для молоді. А ще відбудеться презентація музичного проекту ЮНІСЕФ #IMAGINE і сервісу моніторингу молодіжної думки UReport.

Захід відбудеться у м. Київ з 9:00 до 19:00 (про місце проведення буде повідомлено учасникам додатково). Учасникам буде забезпечено харчування під час заходу, і відшкодовані витрати на дорогу (потяг, автобус).

Для участі у Форумі необхідно заповнити аплікаційну форму до 4 ЛИСТОПАДА 2015, 23:59: https://goo.gl/mmrMp0

Успішною буде та заявка, яка покаже твою участь у громадській або волонтерській діяльності, активність у соціальних мережах та мотивацію стати учасником заходу. Про результати відбору ми повідомимо до 9 ЛИСТОПАДА 2015.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до: unicef.youth.forum@gmail.com, +380 95 397 9450 – Анна Постовойтова, +380 99 281 1860 – Ліза Федоровська.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.