10-та Національна відбіркова конференція ММГО “ЄМП Україна” шукає делегатів

10-14 серпня 2016 року Європейський Молодіжний Парламент Україна (ЄМП Україна) проводить 10-ту Національну відбіркову конференцію у м. Дніпро, куди ми запрошуються делегати з усієї України. Керуватиме конференцією пан Нейтан Хантер з Франції, а організовує Крістіна Баранова та Ольга Чичикало.

Всі делегати будуть розподілені на 8 комітетів та за допомогою команди досвідчених модераторів – голів парламентських комітетів – будуть обговорювати англійською мовою складні європейські соціальні, політичні, економічні, культурні та екологічні питання в рамках теми сесії «Дискримінація і нерівність: визначити та протидіяти».

На конференції зберуться близько 150 делегатів віком від 16 до 23 років, кращі з яких будуть відібрані для того, щоб представляти Україну на Міжнародній конференції у м. Лаакс (Швейцарія) восени 2016 року, Міжнародній конференції у м. Тродхайм (Норвегія) навесні 2017 року, та на міжнародних форумах по всій Європі протягом
2016 року.

Для того, щоб стати учасником конференції, будь ласка, заповніть цю аплікаційну форму та відправте її до неділі 26-го червня 2016, 23:59. Відбір учасників буде грунтуватися на якості аплікаційної форми, яка вкляючає в себе коротке есе на тему конференції, а також на ключові питання, пов’язані з цією темою.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що всі делегати мають сплатити 350 грн. Ця сума включає в себе проживання та харчування під час конференції. Існує також можливість подати заяву на грант, який покриватиме плату за участь. У разі додаткових питань,пишіть на 10nsc.dnipro@gmail.com

Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші заявки!

Приєднуйтесь до нас у Фейсбуці та Вконтакті!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.