Молодіжний обмін в Болгарії з теми медіа та комунікацій

Цікавить журналістика, медіа, комунікації, сфера вирішення конфліктів? NGO Unit запрошує влітку в гори використати ці знання на молодіжному обміні.

Місце: чарівне гірське місто Банско, Болгарія
Коли: 23 червня – 1 липня

Молодіжний обмін Hate speech less – приховує в собі гру слів. Цей проект має на меті покращити знання молоді щодо мови ненависті, пропаганди та маніпуляцій у соціумі. Як розпізнавати та протидіяти мові ненависті, як викорінити апатію в інтернеті, як налагодити стосунки між представниками різних конфесій, гендерів, людьми з різними політичними поглядами, різних національностей –обміняються знаннями учасники щодо цих та багатьох інших питань.

Кого ми шукаємо: 

– Активні молоді люди віком від 18-30 років та тімлідер групи (не має вікових обмежень).
– З хорошим знанням англійської мови.
– Обізнаність у сфері комунікацій, журналістики, фото/відео редагуванні буде плюсом під час розгляду заявок.
– З можливістю застосування та поширення знань, отриманих під час проекту, після його закінчення 

Перевага надається кандидатам з економічними, географічними або ускладненнями в освіті (просимо зазначити в заявці) та тим, хто раніше не брав участь у проектах, що фінансуються Erasmus+.

Фінансування проекту: 100% витрат на харчування, проживання та 100% витрат на квитки (ліміт на всі квитки – 275 євро).
Учасникам необхідно самостійно оформити страховий поліс, а також візу за відсутності біометричного паспорта. Учасники сплачують 40 EUR благодійний внесок відправляючій організації (після затвердження вашої кандидатури організаторами).

Один з учасників може бути звільнений від сплати благодійного внеску відправляючій організації. Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Даний проект повинен бути організований до початку Erasmus+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею в відповідній графі при заповненні заявки.

Поспішай заповнити аплікаційну форму до 24 березня https://goo.gl/forms/PiiVRow6MWgYEFr42

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.