Короткотерміновий ЄВС-проект у Туреччині

Турецька НГО “SofDagi” шукає волонтера з України на короткотерміновий проект.

Alternative-V – відправляюча організація.

Пропонується вакансія на Європейську Волонтерську службу в Туреччині, місто Газіантеп. Друга хвиля проекту починається в кінці липня та  триватиме 59 днів.

Протягом проекту волонтерові пропонується кілька типів активностей:

  • садівництво
  • допомога в школі для плавання
  • організація розмовних клубів англійської мови

Також організація завжди підтримує власні ініціативи волонтерів.

Для цього проекту необхідне знання англійської на середньому або вище рівні.

Умови проекту стандартні як для всіх ЄВС-проектів. Це означає, що волонтерові надаються проживання, харчування, страхування, кишенькові гроші, витрати на проїзд відшкодовуються  у 100% вартості квитка в рамках бюджетного ліміту( 275Є). Волонтер отримує всесторонню підтримку від приймаючої організації. Віза не потрібна!

Якщо Ви зацікавились, надсилайте свої документи, написані англійською мовою, на пошту sofdagi@gmail.com. Свої документи (резюме + мотиваційний лист) після заповнення підписуйте таким чином: CV_Ivanov_Ivan, ML_Ivanov_Ivan. В темі листа, будь ласка, вказуйте EVS_Gaziantep.

Незважаючи на розташування міста, тут почуваєш себе в безпеці. Українські волонтери приїжджають сюди вже більше 3 років і протягом цього часу не виникало жодних проблем, пов’язаних з безпекою. Є можливість подорожувати на вихідних, побувати біля Середземного моря, відвідати старовинні пам’ятки архітектури, побачити Каппадокію чи Халфеті.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.