ЄВС-проект у Литві

Назва проекту: „With open eyes I see the word“

Період проекту: 01/09/18 – 31/08/19

Місце проведення:  Денний центр у місті Кретінга, Литва. Кретінга – одне з найстаріших прибережних міст Західної Литви. Він розташований недалеко від Балтійського моря (11 км до моря) та портового міста Клайпеда (23 км), біля кордону Латвійської Республіки. Кретінга – невелике місто з багатою історією.

Умови участі:

  • Вік 18-30 років;
  • Зацікавленість і вмотивованість щодо роботи з людьми з інвалідністю;
  • Зацікавленість у пізнанні нових культур та проживання у мультикультурному середовищі
  • Відповідальність та ініціативність;
  • Готовність допомогти у створенні та реалізації проектів, ініціатив, заходів для молодих людей з інвалідністю.

Опис діяльності волонтера на проекті:

  •      Волонтер братиме активну участь у повсякденній діяльності центру, організованих заходах, волонтер буде помічниками молоді з обмеженими можливостями та спеціалістів з соціальної роботи. Щоденні заняття будуть складається з допомоги у арт-групах (кераміка, мистецтво, шиття, кулінарія, ведення господарства, спорт, фізіотерапія, театр, альтернативні танці, ігри та інші заходи).
  •    Волонтер допоможе організувати  такі важливі події як,  День Толерантності, Міжнародний день пам’яті людей з інвалідністю, Різдво, День Святого Валентина, святкування дня дружби, міських ярмарків та урочистостей або програм, які будуть підготовлені для молоді з обмеженими можливостями в інших містах Литви, в інших соціальних інститутах.
  •         Волонтер буде відповідальний за підготовку та донесення інформації про свою культуру на різних заходах та неформальних зустрічах зі школами міста.
  •        Волонтер також матиме можливість поділитися своїми власними ідеями, і за підтримки Центру їх реалізувати.
  •    Волонтер отримає можливість провести вільний час з місцевими неформальними молодіжними групами, вивчаючи таким чином, якою є країна Литва, литовці, литовські традиції і культура, способи спілкування.

Детальна інформація за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1CbGNVI-VDIJKYPSAcTjHYWC7aM_k-pV1

Надсилайте свої резюме та мотиваційний лист з відповіддю на питання, чому ви найкращий кандидат на цей проект, англійською мовою на адресу:  pangeya.ultima.mobility@gmail.com.

Заявки, які надійдуть раніше терміну, розглядатимуться першочергово. Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.

Джерело: https://pangeya-ultima.blogspot.com/2018/08/evs.html

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.