Дніпровський Єврофорум

NGO “Nouvelle Europe” (Франція) та Асоціація випускників Коледжу Європи в Україні оголошують набір на Дніпровський Єврофорум, що відбудеться 19-20 травня 2017 року у місті Дніпро для зацікавлених у процесах європейської інтеграції України студентів всіх вищих навчальних закладів міста.

Програма Форуму включає в себе:

  • Дискусію з питань відносин ЄС-Україна і набуття чинності безвізового режиму;
  • Інтерактивні презентації про інституції ЄС, процеси прийняття рішень і політичні процедури в ЄС;
  • Моделювання роботи Європейської Ради, яке включає інтерактивне навчання стосовно процесів прийняття рішень і переговорних технік (ідентичних до тих, що практикуються в Коледжі Європи та Інституті SciencesPo в Парижі, а також використовуються в рамках тренінгів для дипломатів і державних службовців високого рівня);
  • Ознайомчі сесії про освітні програми та стипендії в Європі.

Експерти – запрошені тренери з Франції та Бельгії, представники дипломатичних місій країн Європейського Союзу, фахівці неурядових організацій, провідні викладачі місцевих ВНЗ.

Базове володіння англійською мовою є важливим для участі. Кількість учасників обмежена. Участь у Єврофорумі безкоштовна. Після успішного завершення учасники отримають сертифікати Єврофоруму. Оргкомітет не покриває витрати, пов’язані з подорожами або проживанням у Дніпрі. Участь в обох днях Форуму є обов’язковою умовою при відборі кандидатів.

Заявники на участь у Дніпровському Єврофорумі мають зареєструватися та заповнити анкету за посиланням.

Кінцевий термін заповнення заявки – 7 травня о 23:59. Результати відбору будуть відомі не пізніше 14 травня.

З будь-яких додаткових питань, будь ласка, звертайтеся: Inga.chelyadina@nouvelle-europe.eu.

Сторінки заходу на Facebook та ВК.

Проект здійснюється у партнерстві з Асоціацією випускників програм Erasmus Mundus в Україні, Центром “STATUM” (Україна) за підтримки депутатської фракції “Зелені-Європейський Вільний Альянс” у Європейському Парламенті та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.