Мінімум 300 тис. євро від Європейського Союзу на проект, який поєднує культуру та технології

Отримай фінансування на проект з теми культури та технологій!

Запрошуємо подаватися на новий конкурс: “Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології”. Він покликаний поєднати організації з різних культурних секторів для створення інноваційних проектів на стику культури та технологій. Розмір підтримки становить від 300 тис. євро, загалом планується підтримати 10 проектів.

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголосила конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології». Цей конкурс покликаний поєднати організації з різних культурних секторів для створення інноваційних проектів на стику культури та технологій.

Підтримка надається наступним проектам:

  • які запропонують нові форми співпраці на перетині різних секторів культурних та креативних індустрій, включаючи аудіовізуальний, а також таких, що використовують новітні технології, в т.ч. віртуальну реальність (VR);

або тим, що

  • сприяють розвитку інноваційних міжгалузевих підходів та інструментів для полегшення доступу, розподілу, просування та/або монетизації культури та креативності, включаючи культурну спадщину.

Особлива увага має бути приділена наступним аспектам:

  • ідея проекту пропонує вирішення конкретної проблеми, яка існує в культурному та/або креативному секторах;
  • визначення проблеми відбувається шляхом комунікації із аудиторіями та через тестування їх користувацького досвіду;
  • технологія є інструментом вирішення проблеми, а не об’єктом розвитку в рамках проекту;
  • підтримуються інновації у сферах створення, дистрибуції та просування креативного контенту;
  • метою проекту є вирішення проблеми міжсекторальної співпраці.

Умови участі у конкурсі:

  • брати участь можуть лише юридичні особи (комерційні та неприбуткові організації, органи державної влади, міжнародні організації, університети, навчальні заклади або дослідницькі центри)
  • мінімум 3 партнера з 3 різних країн «Креативної Європи»
  • один з партнерів повинен бути з аудіовізуального сектору, інші можуть бути з секторів культурних та креативних індустрій: видавництво, музеї, перформативне мистецтво (сюди ж входить музика та візуальне мистецтво), а також культурна спадщина (бібліотеки та культурні центри)

Розмір підтримки:

Від 300 тис. євро, що становить максимум 60% від загального обсягу коштів, передбачених на проект. Загальний бюджет програми складає 1 млн. 715 тисяч. євро, за допомогою якого планується підтримати до 10 проектів.

Тривалість проекту:

Максимум 18 місяців і має відбуватись у наступних часових рамках: з 01.01.2021 до 30.06.2022

Дедлайн:

14 травня 2020 року (17:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час)

Деталі конкурсу тут: http://bit.ly/2RnBVE8

та на сайті Українського бюро програми ЄС «Креативна Європа»: https://creativeeurope.in.ua/programs/16

Довідкова інформація:

«Креативна Європа» – це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів було виділено 1,46 мільярди євро.

Метою програми є розвиток сектору культурних і креативних індустрій в країнах Європи, посилення конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпечення промоції і захисту культурного та мовного розмаїття.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.