Набір до проекту «Євросоюз для молоді: можливості працевлаштування та стабільність»

Cтартує набір учасників до третьої (останньої у рамках проекту) групи проекту #Євросоюздлямолоді: можливості працевлаштування та стабільність!

Навчання проходитиме у Києві, Броварах, Сєвєродонецьку, Старобільську.

Разом з партнерами – розробником навчальних програм Aflatoun International та ГО «Альянс за громадянські права», що підтримує розвиток бізнесу та самозайнятість – МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка Україна” розширює горизонти для вразливої молоді. Цей спільний проект створює можливості для розвитку життєвих навичок, працевлаштування та підприємництва серед молоді, яка прагне знайти успішну роботу чи бажає реалізувати власні бізнесові амбіції.

Окрім теоретичних тренінгів та професійного навчання, ви зможете пройти стажування, практику та працевлаштуватися в успішній українській або міжнародній компанії.

Крім того, щонайменше 90 учасників проекту з України зможуть навчитися основам підприємництва та відкрити власний бізнес.

До участі запрошуємо:

молодих людей віком від 16 до 35 років з числа самотніх батьків; батьків дітей з інвалідністю; батьків-випускників інтернатних установ; батьків з багатодітних родин; сімей опікунів; неповнолітніх батьків; безробітних ВПО від 18 років (у першу чергу тих, котрі мають дітей, але не перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років).

Якщо зацікавлені – звертайтеся вже зараз! Набір триває до 15 серпня для груп у всіх чотирьох містах – у Києві, Броварах, Сєвєродонецьку та Старобільску.

З усіх питань звертайтесь:

Київ та Бровари – Вепро Катерина: kateryna.vepro@sos-ukraine.org, моб.тел.: +38 050 626 93 63

Погорєлова Олена: olena.pohorielova@sos-ukraine.org, моб.тел.: +38 067 890 3089, +38 095 130 5105

Сєвєродонецьк та Старобільськ – Бондарчук Іван: ivan.bondarchuk@sos-ukraine.org, моб.тел.: +38 066 228 66 36

Семенов Кирило: kyrylo.semenov@sos-ukraine.org, моб. тел.: +38 095 393 49 92

Джерело та більше інформації

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

  1. Анонім :

    Доброго вечора! Як зареєструватись? Вдячна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.