П’ять волонтерських проектів у Естонії в дитсадках і школах

ESC проекти до дитячих садочків та шкіл, які постійно розвиваються та використовують все нові та нові неформальні методи до виховання та пізнання оточуючого світу у Естонії!

⏰Дедлайн: не фіксовано, пріоритет надаватиметься тим, хто першим надішле свої заявки.

_________________________________________________

1) Tallinn Kolde Kindergarten

? Місце:  Tallinn

?Період: 04.09.2021-03.06.2022

? Дитячий садок Кольде – це муніципальний дитячий садок, який був створений в 1929 році, але знаходиться в теперішній будівлі з 1954 року. У 2013 році будівлю було повністю відремонтовано. Дитячий садок має 5 груп, де дошкільну освіту отримують діти у віці від 2 до 7 років. Кожна група має свою кімнату, де проводяться щоденні заходи та навчальні уроки, такі як ігри, мистецтво, музика та спортивні заходи. Крім того, діти можуть два рази на тиждень відвідувати уроки співу, танців, дзюдо та футболу.

Організація має багато різних традицій. Є дні діти,  коли батьки та вчителі висаджують квіти та інші рослини, фарбують огорожі та лавки тощо. Дитячий садок святкує День сім’ї різними майстер-класами, виставами та пікніком. Протягом року дитячий садок організовує різні виставки та шоу, організовані дітьми або їх батьками та вчителями.

 ? Основними завданнями для волонтера буде:

 • Допомагати вчителям під час уроків та ігор з дітьми
 • Допомога у підготовці уроків та матеріалів до заходів
 • Допомога в організації фестивалів чи свят та виставок
 • Організовувати виставки про власну країну
 • Організовувати різні заходи для вчителів, наприклад, культурні клуби
 • Брати участь у різних заходах, таких як вечірки, екскурсії, навчальні поїздки тощо
 • Допомагати дітям (одягатися для активного відпочинку, їсти)
 • Збирати іграшки та книги після ігрового часу

_________________________________________________

2) Valga Kindergarten Kaseke

?Місце: Valga

?Період: 04.09.2021-03.06.2022

? Дитячий садок Касеке у Валзі – це заклад для дітей, який пропонує початкову освіту та щоденний догляд за дітьми від 1,5 до 7 років. Він відкритий у робочі дні з 7 до 18:30. Більшість освітніх заходів проводяться вранці за щоденним графіком. Наприклад, є уроки музики та навчання. Тричі на день подається тепла їжа для дітей. З 13 до 15 години – тихі години, де діти можуть спати або відпочивати. Після цього – час відтворення або час для виконання окремих дій. Також проводяться вечірки та заходи на різні державні та національні свята.

Дитячий садок бере участь у багатьох різноманітних проектах – уроках драми для дітей, пропаганді здорового способу життя тощо.

 ? Основними завданнями для волонтера буде:

 • Брати участь у плануванні щоденних заходів та графіків відповідно до можливостей волонтера проводити різні заходи
 • Гра з дітьми та надання більш індивідуального підходу до дітей
 • Допомога вчителю у повсякденній діяльності

Волонтер матиме можливість працювати з дітьми різних вікових груп. Найбільше ми хотіли б, щоб він працював з дітьми в групі у віці 3-4 років.

_________________________________________________

3) Viljandi Kindergarten Männimäe

? Місце: Viljandi

?Період: 04.09.2021-03.06.2022

? Дитячий садок забезпечує дошкільну освіту близько 200 дітей. Бачення дитячого садка – мати щасливих дітей, задоволених батьків та персонал, який постійно розвивається. У ньому 11 груп дітей (віком від 2 до 7 років), 3 з них – це групи для дітей з порушеннями навчання та різними особливими потребами.

Дитячий садок – один із найбільших у місті. Тут працює близько 55 чудових співробітників. У дитячому садку є гарний критий басейн, великий музичний зал та тренажерний зал.

 ? Основними завданнями для волонтера буде:

 • Типовим завданням волонтера є допомога вчителям у повсякденних заняттях у приміщенні та на свіжому повітрі: участь і допомога вчителям під час ігор чи уроків з дітьми та підготовка уроків та матеріалів до занять. Волонтер може за допомогою власної фантазії створити щось круте для дітей.
 • Волонтер братиме участь у різних заходах дитячого садка: щорічних заходах (Різдво, Новий рік, Великдень та інші), спортивних змаганнях, музичних заходах, театралізованих акціях, прогулянках з дітьми. Волонтер братиме участь у традиційних заходах у дитячому садку та святах народного календаря.
 • Волонтер познайомить дітей, батьків та персонал із власною країною, нацією та культурними традиціями.
 • Робочий час становитиме від 30 до 35 годин на тиждень з понеділка по п’ятницю. Графік може змінюватися. Деякі дні волонтер буде працювати з 8 до 13 та інші дні з 12 до 17.30.

_________________________________________________

4) Võru Kindergarten Okasroosike

?Місце: Võru

? Період: 04.09.2021-03.06.2022

? Даний дитячий садок – це маленький дитячий садок, який забезпечує догляд за дітьми та базову освіту для дітей віком від 1,6 до 7 років. У дитячому садку є п’ять груп. Одна з груп – це ясла для дітей у віці від 1,6 до 3 років. Інші чотири групи – це різновікові групи, які відвідують 2-7-річні.

Ігри, експериментальне навчання, казки та театралізації представляють важливу роль у повсякденному житті дитячого садка. Казковий дизайн, костюми, вечірки та заходи роблять дитячий садок неповторним. У садочку є театральна кімната з необхідним обладнанням, невеликий куточок для читання та дитяча їдальня. Діти можуть взяти участь у позакласних заходах та обрати свою хобі-групу: співи, фольклор, танці, мистецтво, футбол. Для підтримки дітей дошкільного віку та підготовки їх до школи в дитячому садку існує так звана Королівська школа.

 ?Основними завданнями для волонтера буде:

− Волонтер допомагає працівникам дитячого садка у щоденних завданнях з дітьми.

− Основними завданнями є допомога вчителям, участь у іграх чи уроках з дітьми, підготовка уроків та матеріалів до занять

− Міжкультурне навчання може складатися з підготовки фестивалів чи особливих днів (Різдва, Великодня, Дня Незалежності тощо) шляхом викладання пісень та танців. Виставки про свою країну чи деякі інші європейські країни були б дуже вітаються.

− Робочий час для волонтерів складатиме від 30 до 35 годин на тиждень з понеділка по п’ятницю. Графік може відрізнятися; в деякі дні це з 8 до 14, а інші дні з 12 до 17.30.

_________________________________________________

5) Tallinn Kuristiku Gymnasium

?Місце: Lasnamäe, 20 хвилин від центру Таллінна

? Період: 04.09.2021-04.07.2022

? Таллінська гімназія “Курістіку” – муніципальна школа, заснована в 1984 році. Школа, в якій зараз навчається близько 920 учнів, є однією з найбільших шкіл Ласнамяе – таллінського підрайону. У 2012 році школа була відремонтована та частково перебудована. Найбільші зміни були внесені до спортивного залу, ми також отримали простору бібліотеку та великий зал для глядачів. У всіх класах є комп’ютери та відеопроектори. Загалом, шкільний будинок технічно дуже добре обладнаний. Останньою метою школи стала ідея того, як зробити територію привабливішою та активнішою для учнів. У нас є невеликий парк пригод, безліч гойдалок та атракціонів для скелелазіння, майданчики для пляжного волейболу, бігові доріжки, а також хороші умови для проведення занять на свіжому повітрі за гарної погоди.

 ? Основними завданнями для волонтера буде:

 • Планування заходів щодо проекту «Школа активного руху »
 • Планування або допомога у плануванні та проведенні активних уроків
 • створити та контролювати післяурочного часу для студентів. Наприклад, драматичний клас, мистецтво, заняття спортом чи ІТ (робототехніка, програмування тощо). Школа добре оснащена технологіями
 • організувати чи допомогти в організації шкільних заходів, таких як Національні свята, День вчителя, День народження школи, Хеллоуїн, Всесвітній освітній тиждень, Різдвяні святкування, День Святого Валентина, шкільний фестиваль пісні та танцю тощо
 • організувати або допомагати в організації активних перерв та відпочинку на природі для учнів початкової школи
 • допомагати забезпечити дисципліну на перервах (у залах та їдальнях)
 • допомога в навчальних поїздках та класних екскурсіях (що проходять в Таллінні та в усьому Естонії)
 • бути особою підтримки (довіреною особою) для студентів

_________________________________________________

? За наступними лінками можете прочитати відгуки наших волонтерів

https://www.facebook.com/groups/uforumevs/permalink/1971636729529640/

https://www.facebook.com/groups/uforumevs/permalink/1938571759502804/

_________________________________________________

 ? ВИМОГИ ДО ВОЛОНТЕРА:

− вік 18-30 років,

− закордонний паспорт

− зацікавленість тематикою проекту,

− мотивація роботи з дітьми.

− відкритість, бажання розвиватись

? Більш детально про сам проекти можете прочитати за наступним лінком  https://bit.ly/3suqg6K

_________________________________________________

? Для подання заявки потрібно заповнити АНКЕТУ за лінком   https://bit.ly/2QuLl3G і надіслати нам на erasmus@union-forum.org

‼️ УВАГА: Назва АНКЕТИ і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву проекту, що Вас цікавить. Без такого оформлення Ваші листи розглядатися не будуть. Прохання в анкеті вказуйте прізвище та ім’я, як зазначено у Вашому закордонному паспорті.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ‼️ Ви можете подати заявку одразу на три проекти, вказавши їх в порядку пріоритетів!

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.