Лабораторія з пізнання Erasmus+ та European Solidarity Corps в рамках «Марафон Еразмус+ Молодь»

Що: Лабораторія з пізнання Erasmus+ та European Solidarity Corps в рамках «Марафон Еразмус+ Молодь»

Місце проведення: URBAN бібліотека (вул. Устияновича 4)

Дата та початок заходу: 15 вересня о 16.00

Для кого: активна молодь, представники громадських організацій, колишні випускники програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності, місцеві медіа та всі бажаючі.

Львів став одним із шести міст України, в якому відбудеться «Марафон Еразмус+ Молодь». Для місцевої молоді організують Лабораторія з пізнання Erasmus+ та European Solidarity Corps, де виз можете дізнатись багато нового про дані програми, їх можливості та почути цікаві історії волонтерів.

Мета Марафону — познайомити молодих людей із можливостями програм ЄС: міжнародними тренінговими курсами, молодіжними обмінами, волонтерством, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі та побудувати партнерську мережу.

Загалом, Марафон охопить шість міст України, де проведуть шість цікавих і корисних заходів про програми Erasmus+ Молодь і Європейський корпус солідарності.

Під час презентації у Львові заплановано:

– ознайомчі презентації про Erasmus+ та European Solidarity Corps

– розповіді учасників проектів, про їх досвід, враження та емоції.

– інтерактивні сесії та багато фану)))

Серед спікерів і гостей заходу:

Аліна Мулик, Ольга Протиняк, Олег Кубів та ін.

Важливо! Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог, тож не забудьте надягнути медичну маску чи респіратор.

У зв’язку з карантинними обмеженнами кількість учасників також обмежена. Тому для реєстрації заповніть будь ласка анкету https://forms.gle/SfsSaTJW5spdWiex6

«Марафон Еразмус+ Молодь» у Львові організовує Інформаційний центр Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні у партнерстві з Національним Erasmus+ офісом в Україні та Спілкою Форум

Довідково: Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проектів в рамках молодіжних програм ЄС. Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

Контакти: www.facebook.com/EPlus.Ukraine, info.Ukraine@salto-youth.net, +38 (050) 878-92-27, (м.Суми, Набережна р. Стрілки, 22).

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.