Засновники та керівники Oh My Look, Kyivstar, The Cake проведуть лекції у Києві

Ви хочете створити власний бізнес, проте не знаєте з чого розпочати, де взяти ідею, як зареєструвати та які будуть податки? Складно спрогнозувати бізнес, а знань написати бізнес-план поки бракує?

6 – 9 липня в Києві приходь на освітню програму СВОБОДНАЯ. Курс підприємництво. На вас очікує 4 дні інтенсиву, більш ніж 30 спікерів та 52 години реальних кейсів, історій успіху та FuchUp-ів.

Заняття ведуть засновники та керівники провідних IT компаній, інтернет магазинів, відомих українських брендів: Oh My Look, The Cake, Kyivstar, ONE LIFE, Ulichnaya Eda, City Beach Club, Fitness Geek Camp, myBOOKmark та багато інших. Докладний розклад доступний на сайті курсу.

Програма розрахована не лише на тих, хто хоче почати свій бізнес. Багато цікавого знайдуть і ті, хто вже відкрив свою справу і активно її розвиває. У нагоді стануть заняття з менеджменту та маркетингу від тих, хто власноруч створював свій бізнес і виводив його на зарубіжні ринки.

Підприємцям, що планують відкривати свій бізнес, будуть цікаві заняття по створенню фінансового та бізнес планів, юридичної реєстрації бізнесу, авторських прав, податкового обліку. Для тих, хто лише починає свою справу, передбачені стажування у викладачів курсу (за бажанням).

Докладна інформація про вартість, програму та реєстрація доступні на сайті курсу.

Літній лекторій – п’ята освітня програма в історії школи.

Контакти кураторів програми: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@svobodnaya.academy

Константин Турчак. Выпускник СВОБОДНАЯ. Образовательная платформа from Dmitry Raimov on Vimeo.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.