Англійська та інші мови на Speak.Social: розмовна практика з носіями безкоштовно

Думаю, що багато хто погодиться з твердженням: “Англійська мова – це необхідність”. Зазвичай, ми добре знаємо правила, вміємо писати, читати, а от з розумінням носіїв мови, а також із говорінням є проблеми.

Логічно постає питання: як практикувати мову з носіями, з іноземцями та почуватися безпечно, перебуваючи в освітньому середовищі? Як і де можна спілкуватися з носіями мови? Є спеціальні платформи чи застосунки на смартфон? Де отримати розмовну практику: англійська та інші мови? А можна знайти безкоштовні можливості? На ці та інші питання ми відповідаємо в цьому матеріалі.

* * *

Ліричний відступ 🙂

Перед тим, як писати цей матеріал, я проаналізувала подібні статті в інтернеті. Я здивувалася, що проект Speak.Social ніде не згадувався. Натомість, я побачила безліч підбірок з сайтами і платформами для практики розмовної англійської та інших мов. Здебільшого вони були платні та нагадували сайти знайомств.

В основу цієї статті ліг мій особистий досвід користування можливостями проекту Speak.Social  протягом двох місяців. У квітні і травні я займалась італійською та англійською, допомагала вивчати російську іноземцям. Я зустріла багато цікавих людей з різних країн світу. Це чудова можливість, якою я ділюся з читачами Unistudy. Найголовніше, що це – безкоштовно.

 

* * *

Англійська і не тільки. Що це за проект?

Ініціатива Speak.Social (Португалія) була заснована з метою допомогти тим, хто приїхав до країни вперше, адаптуватися та поєднати з місцевими жителями і культурою.

Як?

За допомогою мовних груп та культурних обмінів. Завдяки цьому досвіду, учасники навчаються один в одного, досліджують спільні інтереси та заводять нових друзів, руйнуючи бар’єри та долаючи упередження про мігрантів, переселенців, приїжджих.

Як зазначено на сайті: “SPEAK contributes to inclusive cities where everyone feels at home and where diversity is championed”. А детальніше про проект можна прочитати тут.

Англійська та інші мови для спілкування – це не тільки хобі, але й класна можливість “підтягнути” мовні навички, зустріти нових друзів з усього світу і просто класно провести час на карантині 🙂

* * *

Як можна приєднатися?

Перейдіть за посиланням https://www.speak.social/en/ та зареєструйтесь на сайті. Ви потрапите на головну сторінку:

* * *

На що треба звернути увагу: англійська та інші мови?

  1. Подивитися, які групи і які мови відкриті для реєстрації на цей момент. Не забудьте перевірити “See more groups”, щоб побачити всі можливі варіанти
  2. Якщо бажаної мови або бажаного рівня немає, то натиснути “Add to wishlist” і залишити запит на сайті. Через певний час прийде лист на пошту з повідомленням, що бажана група відкрита і можна реєструватися.
  3. З досвіду раджу не чекати листа на пошту, який сповістить про відкриття і набір до нових груп, а щодня самостійно перевіряти.

* * *

Які мови можна вивчати?

Англійська, іспанська, португальска, французька, німецька, польська, китайська… Дивіться на платформі. Щодня з’являються нові мови і нові групи. Якщо бажаної мови немає – залиште запит.

Який формат занять?

  • 10 сесій протягом двох тижнів з понеділка по п’ятницю
  • одне заняття триває півтори години
  • бажано відвідувати всі заняття, але це не обов’язково
  • все відбувається онлайн за допомогою скайпу
  • група 4-7 осіб з різних країн світу
  • можна обрати один з двох рівнів: Basic – з нуля і для початківців, Conversational – для середнього і розмовного рівнів
  • час занять кожен Buddy – волонтер-носій мови – обирає самостійно і сповіщає учасників. Це завжди той самий час щодня, здебільшого ввечері, проте існують ранкові і групи вдень

Хто проводить заняття?

  • носії мови

Фінансування

  • проект соціальний, тому можна обрати одну з двох опцій: безкоштовно або за донейшн на будь-яку суму
  • якщо ви волонтер Buddy, тобто ведете свої групи, то участь в інших групах для вас точно безкоштовна

Які є можливості?

  • можна бути учасником мовних курсів один раз, можна – кілька разів
  • можна вивчати кілька мов одночасно і приєднатися до різних груп
  • можна бути волонтером – Buddy для інших, хто бажає вивчати російську чи українську мови: як це зробити тут
  • з іншими можливостями ознайомтесь на платформі: https://www.speak.social/en/how-it-works-online/

* * *

Як це виглядає?

Особистий кабінет онлайн, де зазначено кількість сесій і кількість годин.

* * *

Є можливість завантажити SPEAK passport.

Сторінка проекту на фейсбуці: https://www.facebook.com/wwwspeaksocial

* * *

Було корисно? Поділися з друзями! А якщо знаєш інші платформи для практики – пиши в коментарях!


Матеріали Unistudy по темі:

Як вивчити англійську мову. Частина 1

Як вивчити англійську мову. Частина 2.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.