Участь в міжнародній науково-дослідницькій групі зі свободи слова

Європейська Асоціація Студентів-Правників (ELSA) Україна оголошує початок прийому аплікаційних форм для участі в міжнародній науково-дослідницькій групі зі свободи слова – захист журналістських джерел (The International Legal Research Group on Freedom of Expression — Protection of Journalistic Sources)!

Науково-дослідницька група – це група студентів-правників та молодих юристів, які здійснюють науково-правове дослідження з обраної теми в встановлені терміни під керівництвом наукового керівника та куратора групи, та оформлюють результати цього дослідження у письмову публікацію.

Предмет дослідження цьогорічної групи сформульований Відділом засобів масової інформації і Інтернету Генерального директорату з прав людини і дотримання законності Ради Європи, та присвячений проблемі захисту журналістських джерел в країнах-учасницях як складової свободи слова. Органи влади країн-учасниць неодноразово примушували або намагалися примусити журналістів розкрити джерела інформації, що пояснює актуальність теми дослідження. “Захист журналістських джерел – одна з основних умов для свободи вираження думок, без якої джерела можуть бути утримані від допомоги ЗМІ в інформуванні громадськості з питань, що становлять суспільний інтерес” (Goodwin v. the United Kingdom, рішення ЄСПЛ від 27 марта 1996, § 39).

Отримайте можливість взяти участь в загальноєвропейському унікальному порівняльно-правовому дослідженні, опублікувати свою роботу за підтримки Відділу засобів масової інформації і Інтернету Генерального директорату з прав людини і дотримання законності та одержати сертифікат від ELSA та Ради Європи!

Склад національної науково-дослідницької групи: 5 дослідників 3 лінгвістичних редактори, 1 науковий куратор, 1 науковий керівник.

Учасники науково-дослідницької групи обираються національним координатором на підставі аплікаційних форм, що містять персональну інформацію кандидатів, резюме та лист мотивації. Обов’язки та критерії відбору учасників вказані в прикрепленій до цієї публікації презентації.

Для того, щоб взяти участь в науково-дослідницькій групі, слід заповнити аплікаційну форму та надіслати її на адресу vpaa.elsaukraine@gmail.com не пізніше 15:00 (EET) 29 листопада 2015 р.

Отримати детальну інформацію щодо науково-дослідницької групи, критерії відбору та аплікаційну форму ви можете за посиланням https://drive.google.com/folderview?id=0BxeGA-aL6TGLMldRVXhnSnJQX3M&usp=sharing

або звернувшись до Національного Координатора – Віце-президента з наукової діяльності ELSA Україна – vpaa.elsaukraine@gmail.com

Назва файлу з вашою аплікаційною формою повинна виглядати наступним чином: “AF_NRG_LRG_FoE_Прізвище англійською.doc”

Тема листа – “Application Form (позиція – Researcher/Linguistic Editor/Academic Coordinator/Academic Supervisor) Submission Surname LRG on Freedom of Expression — Protection of Journalistic Sources”.

З питань участі в науково-дослідницькій групі звертайтеся до Національного Координатора – Віце-президента з наукової діяльності ELSA Україна –vpaa.elsaukraine@gmail.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.