Як отримати ступінь магістра державного управління або політики в США?

Чи розглядаєш ти кар’єру в уряді або в неприбуткових організаціях? Маєш бажання працювати на держслужбі та сприяти загальному благу суспільства? Тоді ступінь магістра державного управління (MPA) або політики (MPP) може Тобі підійти.

Студенти, які отримують ступінь MPA/MPP в США, вивчають аналіз даних, фінансовий та проектний менеджмент, економетрику та багато інших предметів, які надають всі необхідні навички для вирішення громадських та глобальних проблем.

Долучайся до презентації EducationUSA, яку проводитиме Вікторія Барбанюк, випускниця програми MPA всесвітньо визнаного факультету Міжнародних та державних справ Колумбійського університету. Вікторія закінчила програму у травні 2019 та зараз працює Старшим аналітиком в CIVITTA, одній з найкращих консалтингових фірм у Центральній та Східній Європи.

Презентація проходитиме англійською мовою.

Коли: Thursday, 16 April 2020 from 17:00-18:30

Презентація проводиться тільки онлайн. Для перегляду зареєструйся за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZAr7MO-3oGNHeDnDbgLZwcooY3JxEmEhNYdsSK7TMvdcb4w/viewform?fbclid=IwAR2SU8w0Hz3EIWmXe6jm6uGyxwswucgJTcOabY9Br120FDqmtsh5NriIpt4

Джерело та більше інформації: https://www.facebook.com/events/215038329577135/


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.