Студентів журналістських і економічних факультетів запрошують пройти онлайн-курс “Як писати про економіку без помилок”

З 11 жовтня розпочинається навчання на онлайн-курсі з економічної журналістики «Як писати про економіку без помилок», розробленому EdEra спільно з VoxUkraine та Київською школою економіки (KSE). Реєстрація на курс триває за посиланням: ed-era.com/sej-nomistakes.

Автори курсу радять його практикуючим журналістам, студентам журналістських й економічних факультетів. Також курс буде корисним усім, хто прагне краще розібратися в основах економіки.

«Стати економічним журналістом в Україні не легко: в країні майже не залишилось ділових редакцій, на жодному з 39 факультетів журналістики студентів не вчать економіці. Але запит суспільства на економічну інформацію зростає, про це свідчить хоча б шалений дефіцит бізнес-журналістів. Наш онлайн-курс допоможе журналістам отримати базові знання в економіці, фінансах та роботі з даними. А найкращі студенти зможуть пройти практику у найкращих редакціях», – розповідає Борис Давиденко, головний редактор та СEOVoxUkraine.

Під час навчання на курсі студенти отримають актуальні знання з основ економіки, роботи з даними та корпоративними фінансами, а також навчаться виявляти маніпуляції чиновників і політиків з економічними показниками.

Упродовж онлайн-курсу експерти розглянуть чотири модулі: «Економіка без помилок» (лектор – Віктор Ханжин, Ph. D. Університету Небраски-Лінкольна, Викладач Київської школи економіки (KSE), «Вступ до макроекономіки» (експерт – Олеся Верченко, Ph.D. Університету ш.Вірджинія (США), академічний директор KSE, викладач МВА-програм),  «Робота з даними» (експерт – Дмитро Остапчук, к.е.н., лідер проекту «DataVox», VoxUkraine), «Корпоративні фінанси», ( експерт – Олексій Соболев, керівник проекту «ProZorro.Продажі», радник Міністра інфраструктури України).

Навчання на онлайн-курсі передбачає перегляд відеолекцій, проходження інтерактивних завдань і тестів, а також написання есе та статті. Після успішного завершення курсу студенти отримають сертифікати.

Найкращі студенти зможуть пройти стажування в провідних українських медіа, зокрема, це «Українська правда», «Новое время», Liga.net, Interfax-Україна та продовжити навчання в Центрі вдосконалення економічної журналістики Київської школи економіки.

Курс створений разом з VoxUkraine за сприяння партнерів – банку «Ощадбанк» та компанії «Енергетичні системи України» та є частиною Центру вдосконалення економічної журналістики при Київській школі економіки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.