EASTCODE 2021: Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України

Запрошуємо взяти участь у національному конкурсі інноваційних рішень для громад східної України EastCode 2021, який організовано агентством інновацій Center42 та платформою кар’єрного розвитку Happy Monday у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Напрями Конкурсу

EastCode 2021 шукає свіжі інноваційні рішення: абсолютно нові креативні ідеї або ж інновації, розробка яких розпочалася раніше, але ще потребує удосконалення та належної підтримки. Запропоновані рішення мають стосуватися актуальних проблем місцевого розвитку громад Донецької та Луганської областей (підконтрольних уряду України територій) за такими темами:

  • добре врядування та залучення громадян;

  • охорона навколишнього середовища, сталий розвиток та відповідальне споживання;

  • доступність надання публічних сервісів.

Призи

Цьогоріч переможці Конкурсу отримають грант до 20 000$ на реалізацію своїх ідей  або швидке прототипування у конкретних громадах від Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підтримку в складанні грантової заявки, менторський супровід від організаторів та цінні призи від партнерів.

Цікаво? Дедлайн подачі заявок – 15 липня, скоріше дізнавайтеся подробиці реєструйтеся за посиланням: https://eastcode.tech/ 

 

Твори інновації – змінюй громади!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.