Довгострокове ESC волонтерство у професійній школі у маленькому містечку Болгарії

Довгострокове ESC волонтерство у професійній школі у маленькому містечку Болгарії, від партнерської організації Board School Organization “Docho Mihaylov” (посилання на приймаючу організацію у соцмережах!)

? Місце: Tervel, Bulgaria

? Дати: листопад 2021 – жовтень 2022 (11 міс.)

? Дедлайн: asap

?Фінансові умови: волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, грошами на кишенькові витрати, міжнародним страхуванням, а також відшкодуванням проїзду (до місця проведення проекту, і назад). Волонтер буде розміщений в одномісній кімнаті в будинку з двома іншими волонтерами проекту. Він збирається ділити з ними кухню і ванну кімнату.

? Цілі організації «Docho Mihaylov»  пов’язані з розвитком та вдосконаленням освіти, забезпеченням підтримки процесів навчання та виховання дітей та молоді, залученням молоді та активним залученням її до процесу формальної освіти, волонтерством, міжкультурним діалогом, молодіжним обміном. та інші заходи та теми в рамках програми Erasmus + та інших європейських програм подібного характеру; пропонування різноманітних варіантів реалізації проектів місцевого та регіонального значення з питань молоді; співпраця з організаціями з професійної орієнтації та реалізації студентів; надання інформації, консультацій та навчання на різні теми.

? Четверо волонтерів одночасно візьмуть участь у проекті “One step forward”. При шкільній раді працюватимуть 3 волонтери, які братимуть участь у неформальних мовних курсах, волонтерських акціях, спортивних заходах з молоддю організації та міста, ранньому мовному навчанні дітей із дитсадків. Волонтер матиме повну свободу та підтримку для реалізації власних ідей.

? У цій школі впроваджуються принципи демократичної освіти, такі як щотижневі збори класу і пізніше шкільні збори, де рішення приймаються разом. Це важлива частина нашої школи. Зосередженість на тому, щоб навчитися жити як спільнота та спільно приймати рішення, щоб створити краще середовище для всіх. Демократична школа не обмежена лише часом уроків, є також неформальна освітня діяльність, а також вільний ігровий час, де діти мають повну свободу створювати власні ігри.

? Короткострокові цілі проекту:

– цілеспрямований та системний вплив на учасників для їхнього особистого розвитку, сприяння міжкультурному, міжрелігійному діалогу та мовному розмаїттю;

– пропагування здорового способу життя через спорт, туризм та активний відпочинок;

– популяризація європейських цінностей.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника

– від 18 до 30 років;

– мотивованість;

– комунікабельність;

– відкритість;

– креативність.

⭐️ Більше  інформації про проект:

https://drive.google.com/file/d/1I7orsTJD5V0cpsW8T0ycx3kEjRRI6oXo/view?usp=sharing

✍️Як подати заявку:

Надішліть своє резюме та мотиваційний лист (англійською мовою) на адреси evstervel@abv.bg та evs@ngo-stella.org, у темі вашого електронного листа вкажіть «One step forward».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.