Антикорупційна школа: Dnipro 2.0. Другий модуль

ГО «Спільнота активної молоді – САМ» запрошує активну молодь для участі у дводенному тренінгу «Антикорупційна школа: Dnipro 2.0», який відбудеться 16 листопада у Дніпрі.

26 та 27 жовтня ми провели перший модуль Антикорупційної школи. Два дні 40 учасників поринули у справжнє антикорупційне середовище

Учасників тренінгу навчали спікери провідних антикорупційних організацій країни: Transparency International Ukraine, Prozorro, Clarity Project, BIHUS.info, Центр громадських розслідувань, Інститут розвитку регіональної преси та Громадський Контроль.

Тепер попереду другий етап школи. Куди ми запросили не менш крутих спікерів з YouControl, НАБУ і не тільки.

Гадаєте, якщо ви не були присутні на першому етапі, то не пройдете в другий? А от і ні! Головне бажання і заповнена реєстраційна форма на другий модуль.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/e5a8hDmkyuX84hoh8

Коли? 16 листопада

Де? м. Дніпро, вул. Молодимира Мономаха, 17А, у приміщенні “Січеславської Просвіти”, 2 поверх.

Участь у проєкті є безкоштовною, організатори заходу забезпечують учасників харчуванням, але не компенсують проживання і проїзд.

Приєднуйтесь до наших молодих розслідувачів!

Деталі на сторінці організаторів у Facebook

Та на події Антикорупційна школа: Dnipro 2.0. Другий модуль

При виникненні питань звертайтесь до нас у соціальних мережах, на пошту go.sam.dnipro@gmail.com або за номером телефону 0957031488 Ольга.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Боротьба з корупцією та проведення реформ на регіональному рівні”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.