Набір на навчання у датській вищій школі музики і театру

Що: Набір на навчання у датській вищій школі музики і театру Toftlund на осінній семестр 2019 р.

Тривалість семестру: 04.08 – 21.12.2019 р.

Набір здійснюється за напрямами – Music, Theater, Contemporary Dance, Contemporary Circus, Audio Engineering, Electronic Music, Singing.

Вимоги до учасників – вік від 17,5 років, володіння англійською від середнього рівня та зацікавленість у вивченні обраного напряму.

Вартість навчання за стипендійною ціною 150 євро на місяць, (на напрям Music 200 євро на місяць), школа повністю забезпечує проживання та харчування учасників, навчальні поїздки Скандинавією та Німеччиною, оплачує половину вартості візи, не покриває дорогу до школи і назад.

Для подачі заяви необхідно надіслати мотиваційного листа на адресу info@musikogteater.dk до 15 квітня включно.

Вимоги до мотиваційного листа – лист у форматі Word або PDF англійською мовою, у ньому розповісти про себе, чим займаєтеся і цікавитеся, де навчаєтеся чи працюєте, чому хотіли б навчатися у школі і за яким напрямом. Обов’язково вказати контактну адресу електронної пошти (яка активно перевіряється), дату народження та ім’я (не творчий псевдонім, а за паспортом, будь ласка).

Результат про зарахування стане відомим 22 квітня, можливо необхідна буде співбесіда у Skype.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою Ольга Літвін info@musikogteater.dk або у Fb – https://www.facebook.com/groups/168827950487890/ 

Сторінка школи – https://musikogteater.dk

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.