Школи в Данії: набір на зимово-весняний семестр 2020 року

Школа Snoghøj Højskolen

Набір учасників і учасниць на стипендійні місця на міжнародний курс здійснюється за напрямами Culture and Performance Basecamp (історія культури та мистецтва, аудіовізуальне мистецтво, кіновиробництво, перформанс, мюзикл) та Auteur Basecamp (підготовка режисерів театру, постановників, сценаристів, хореографів).

Тривалість семестру – з 05.01.2020 по 20.06.2020.

Стипендійне місце означає, що вартість навчання для учасників/учасниць з України знижена і становить 150 євро на місяць, ця сума повністю покриває перебування – навчання, проживання (у тримісних кімнатах на території школи), харчування (повноцінне, здорове), подорожі Данією та Німеччиною разом із групою. Не покриває дорогу з України до школи та назад. Оплата за навчання здійснюється по приїзді до школи, можна помісячно. Детальніше про умови проживання, розташування, навчальний процес та викладачів можна знайти на сторінці школи.

Віза – для довгострокового перебування на території Данії необхідно відкрити ST1 візу, половину її вартості (150 євро) оплатить школа, половину оплачує учасник/учасниця. Детальніше ознайомитись із процесом отримання візи можна тут https://www.nyidanmark.dk/da

Вимоги до учасників/учасниць – вік від 18 років на момент заповнення заяви, англійська мова від середнього рівня, зацікавленість у вивченні обраного напряму.

Для подачі заяви необхідно надіслати мотиваційного листа англійською мовою (у ньому розповісти про себе, де навчаєтесь чи працюєте, чим захоплюєтесь, чому саме хотіли б навчатися у школі та на якому напрямі) на адресу olga@snoghoj.dk. Листи приймаються до 04 жовтня 2019 р. включно та розглядаються по мірі надходження. У разі виникнення питань, можливо буде необхідна співбесіда у Skype. Результат відбору стане відомий 11 жовтня 2019 р.

З питаннями та за додатковою інформацією звертайтеся на адресу Ольга Літвін olga@snoghoj.dk або у групу тут.

Сторінка школи – https://www.snoghoj.dk

Стипендії від Musik og Teaterhøjskolen, Toftlund

Набір учасників і учасниць на міжнародний курс здійснюється за напрямами Театр та акторська майстерність, Музика, Сучасний танець, Сучасне циркове мистецтво, Звукорежисура, Електронна музика, Спів.

Тривалість семестру – з 05.01.2020 по 20.06.2020.

Стипендійне місце означає, що вартість навчання для учасників/учасниць з України знижена і становить на напрям “Музика” 250 євро на місяць, на усі інші напрями 170 євро на місяць, сума повністю покриває перебування – навчання, проживання (у двомісних кімнатах на території школи), харчування (повноцінне, здорове), подорожі Данією та Німеччиною разом із групою. Не покриває дорогу з України до школи та назад. Оплата за навчання здійснюється по приїзді до школи, можна розбитими платежами. Детальніше про умови проживання, розташування, навчальний процес та викладачів можна знайти на сторінці школи.

Віза – для довгострокового перебування на території Данії необхідно відкрити ST1 візу, половину її вартості (150 євро) оплатить школа, половину оплачує учасник. Детальніше ознайомитись із процесом отримання візи можна тут – https://www.nyidanmark.dk/da

Вимоги до учасників/учасниць – вік від 18 років на момент заповнення заяви, англійська мова від середнього рівня, зацікавленість у вивченні обраного напряму.

Для подачі заяви необхідно надіслати мотиваційного листа англійською мовою (у ньому розповісти про себе, де навчаєтесь чи працюєте, чим захоплюєтесь, чому саме хотіли б навчатися у школі та на якому напрямі) на адресу info@musikogteater.dk. Листи приймаються до 11 жовтня 2019 р. включно та розглядаються по мірі надходження. У разі виникнення питань, можливо буде необхідна співбесіда у Skype.

Сторінка школи – https://musikogteater.dk

Стипендії від Østersøen Højskolen 

На зимово-весняний семестр 2020 р. для учасників і учасниць з України відкрито стипендійні місця від вищої школи Østersøen на напрями Nature Retour, World Citizen та Snowsports instructor and Trekking guide.

Початок семестру 11.01. – 20.06. 2020 р.

Вартість навчання на напрями Nature Retour і World Citizen (проживання та харчування включно) 190 євро на місяць.

Вартість навчання на напрям Instructor 250 євро на місяць, після навчання усі студенти цього напряму отримують роботу на гірськолижній базі в Австрії.

Вартість студентської візи 300 євро, школа оплачує половину вартості візи, половину оплачує учасник.
Основні вимоги до учасників – вік від 18 років, зацікавленість у обраному напрямі, комунікабельність та розмовна англійська мова, для напряму Snowsports instructor уміння їздити на лижах.

Nature Retour для тих, хто хотів би рухатися у напрямі Sustainable Business чи запустити власний Eco-brand, цікавиться Permaculture і Zero-waste та хотів би отримати у цьому досвід провідних датських компаній, заняття не лише з теорії, а й на практиці

World Citizen охоплює соціологічні аспекти – локальні, регіональні та глобальні, пропонує подискутувати з актуальних питань релігієзнаства та політології, це курс для тих, хто також хоче зануритися у особливості данської суспільної та культурної моделі та взяти участь у реальних сучасних соціальних експериментах.

Обираючи напрям між Nature Retour і World Citizen можна спробувати обидва – оскільки навчання складається з 3 блоків, то за бажанням можна обрати 2 блоки основного напряму та 1 паралельного. Також цей курс для любителів активного відпочинку – школа знаходиться у 30 кроках від одного з мальовничіших пляжів Данії, тому пляжний волейбол, каякінг, плавання, походи та вечори на свіжому повітрі біля багаття звичайний приклад проведення вільного часу. Проживання студентів на території школи у двомісних кімнатах зі зручностями та особистою терасою з виходом на пляж.

Для подачі заявки необхідно надіслати мотиваційного листа англійською мовою на адресу електронної пошти Ольга Літвін raenavel@yahoo.com

Мотиваційний лист необхідно надіслати окремим Pdf або Word документом, у ньому розповісти про себе, пояснити, чому Ви хотіли б навчатися у школі та за яким напрямом, який досвід у цьому напрямі маєте (професійна освіта не обов’язкова, але певний досвід має бути, можливо волонтерство чи просто хобі), дуже важливо показати свою зацікавленість у обраному напрямі.
Листи приймаються до 4 жовтня включно, результат відбору стане відомий 11 жовтня.

Сторінка школи – http://hojoster.dk/korte-kurser/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.