Дебатний турнір із політичних реформ (Дніпро)

Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? – Тоді тобі на дебатний турнір від Інституту “Республіка”

Запрошуємо активну молодь з міст Дніпро та Новомосковськ, студентів 1-2 курсу всіх вищих і професійно-технічних навчальних закладів (віком до 21 року) та учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх закладів. Турнір відбудеться в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що реалізовується в 30-ти містах.

ДАТА: 21.04.2018 (субота)
ЧАС: 10.30-16.00
МІСЦЕ: м. Дніпро

Участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації. Дедлайн – 20 квітня.
Форма для реєстрації: https://bit.ly/2qmmoH8 

Гра націлена на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом (команди з 2 учасників) на теми:
●  Ця палата заборонить політичну рекламу
●  Ця палата має сприяти громадському фінансуванню політичних партій
● Ця палата має забезпечити відкриті списки на виборах
● Ця палата введе квоти для молоді у парламенті
●  Ця має підвищити відкритість і прозорість у діяльності правоохоронних органів

Другий етап турніру з визначенням переможця відбудеться 24 квітня.

Команда переможців з м. Дніпро отримає нагороду та можливість поїхати на дводенний Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві в середині травня. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Детальнішу інформацію можна отримати: Дмитро Твердохліб, комунікаційний координатор ВІ “Активна Громада” у м. Дніпро, тел. 096-112-86-16 АБО Дмитро Чернишов, регіональний координатор ВІ “Активна Громада” у м. Дніпро, тел. 050-802-22-89, e-mail: sp2016dnipro@gmail.com

 Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.