Чехія – країна великих можливостей

Ви все життя мріяли навчатися за кордоном, але відкинули цю думку, бо вважаєте, що закордонна освіта під силу лише багатіям? Ви глибоко помилялись!

Здобути гідну європейську освіту, витративши мінімум фінансів та навіть безкоштовно – цілком реально! InfoStudy рекомендує для цього обрати Чехію. Ця країна все стрімкіше набирає популярності серед українських абітурієнтів.

Чому Чехія так приваблює студентів?

  • Навчання в чеських державних вишах безкоштовне для тих, хто бездоганно володіє чеською мовою!
  • Навчатися чеською мовоюне складно, оскільки чеська – одна зі слов`янських мов.
  • Освіта уприватних вузах майже рівноцінна навчанню за контрактом в Україні та на порядок нижча, ніж, скажімо, у Англії.
  • Вартість проживання у Чехії невелика.
  • Вступати до чеських вишів на бакалавра можна одразу після закінчення школи, не чекаючи ЗНО, а на магістратуру чи аспірантуру – після закінчення українського вишу.

Якщо Ви твердо вирішили навчатись в Чехії – готуватися потрібно вже зараз. Спочатку досконально вивчіть мову, знати її треба на рівні В1 або В2, про що у Вас вимагатимуть сертифікат. Вивчення чеської InfoStudy пропонує у мовних школах при державних чеських університетах. Це завжди якісно та дієво.

Також в InfoStudy Ви отримаєте допомогу у виборі та вступі до навчального закладу, як державного, так і приватного.

Додаткові можливості навчання в Чехії

Мало хто здогадується, які величезні можливості ще може подарувати вам ця країна. Чехія може стати своєрідним трампліном для паралельного навчання, отримання другої вищої освіти, а також початком кар`єри в інших європейських країнах. Багато чеських вишів мають угоди з навчальними закладами країн Європи- Італією, Німеччиною, Словаччиною, Англією, що дозволяє отримати можливість проходити практику та навчатися за обміном.

У Чехії, як і в інших європейських країнах, діє програма “Erasmus”, вона надає різноманітні стипендії, за якими можна отримати другу вищу освіту або пройти певний освітній курс, скажімо, в Англії, де здобуття освіти є надзвичайно дорогим.

Таким чином, чеський диплом дозволить зекономити на здобутті другої вищої освіти. Можливість навчатись за програмою “Erasmus” – це і ширший міжнародний досвід, і налагодження дружніх зв’язків, і удосконалення мови,і чудовий старт для подальшої кар`єри! Якщо Ваша мета – освіта та кар’єра в країнах Старої Європи, InfoStudy допоможе у досягненні цієї мети. Погодьтеся, два європейських дипломи – краще, ніж один, і саме таку можливість надасть Вам програма “Erasmus” у Чехії.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.