Culture Bridges: шостий конкурс проектів міжнародної мобільності

Програма Culture Bridges оголошує шостий конкурс проектів міжнародної мобільності для фахівців та організацій культурного сектору.

Джерело Europrostir

Програма Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів секторів культури та креативних індустрій України та сприяє їхній співпраці з партнерами в ЄС.

Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між Україною та ЄС. Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України).

Загалом за п’ять попередніх конкурсів Culture Bridges було подано 1796 заявок, з яких 883 – на гранти мобільності. Більшість заявок стосуються навчальних візитів, участі у курсах на конференціях у наступних секторах: креативні хаби та платформи, фестивалі, образотворчі та аудіовізуальні мистецтва (кіно, телебачення, мультимедіа). Переважна більшість проектів мобільності – короткострокові (до двох тижнів). Найбільш активно заявки поступають із Київської, Харківської та Львівської областей.  Історії поїздок переможців попередніх конкурсів грантів Culture Bridges можна прочитати на сайті: www.culturebridges.eu/success_stories

Кінцевий термін подання заявки — 11 квітня 2019 року.

Тривалість поїздок становить від одного до чотирьох тижнів. Максимальна сума гранту на міжнародну мобільність складає: 2250 євро для візитів тривалістю до двох тижнів та 4000 євро для візитів від двох до чотирьох тижнів.

Детальна інформація про конкурс за посиланням: www.culturebridges.eu/international-mobility-grants та на Facebook сторінціCulture Bridges.


Програма Culture Bridges впроваджується Британською Радою, яка працює у партнерстві з Європейською мережею національних інститутів культури (EUNIC) в Україні. Програма із бюджетом 1,363 млн євро триває з листопада 2017 року по жовтень 2020 року. Упродовж програми — в 2018 та 2019 роках — планується виділити не менше 100 грантів.


До речі, Unistudy анонсує перший в цьому році міні онлайн-курс з теми написання трьох різних видів мотиваційних есе. Він підійде усім, кому важко описати свій досвід та завжди бракує натхнення, а іноді й часу.

На вас чекають 3 відеолекції про 3 приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. Реєструйся на онлайн-курс “EXCELLENT ESSAY: три види, одна формула”

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.