Курс з копірайтингу та написання текстів від Converse, Lexus, Maserati. Отримайте нову роботу

Освітній інтенсив «Риба» з копірайтингу, сторітелінгу, написання текстів для Facebook та Instagram, створення брендового контенту для корпоративних сайтів, ЗМІ, блогів, розсилок, рекламних оголошень пройде у Києві з 15 по 18 листопада. 4 інтенсивні дні занять з 10.00 до 20.00, 22 майстер-класи та 18 українських та зарубіжних практиків навчать вас писати сильні тексти, створювати текстовий, фото і відео контент для брендів.

Програма буде цікава усім, хто працює з текстами в маркетингу, журналістиці, блогінгу, продажах, веде ділову переписку, створює контент для бізнесу чи власного бренду у Facebook, YouTube, Telegram, Instagram.

Навчати писати захопливі тексти і створювати контент для бізнесу будуть спеціаліст Converse, Lexus, Pepsi, Coca-Cola, Visa, GAP, Maserati, Bulgari, редактори і журналісти MEDUZA, SNOB, The Village, Esquire, GQ, експерти відомих агенцій Fedoriv і SETTERS.

 

Свободная. Образовательная платформа from Svobodnaya on Vimeo.

 

Докладний розклад програми доступний на сайті. Навчання побудоване на необхідному теоретичному мінімумі, реальних кейсах і тільки нових практичних інструментах. Без води і того, що можна знайти у книжках.

Результати навчання: на курсі ви створете контентну та SMM стратегії для бізнесу та власного бренду. По завершенню програми видається сертифікат про отримання нових компетенцій, а найактивніші випускники пройдуть стажування у викладачів та отримати нову роботу у відомих компаніях.

Інформація про вартість навчання та реєстрація на курс доступні на сайті.

Про курс: школа копірайтингу почала роботу у 2016 році, навчання на курсах «Риба» пройшли 2020 людей.

Контакти організаторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@riba.academy Telegram/Viber – 067 508 68 61.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.