Конкурс антикорупційних журналістських розслідувань

ГО «Антикорупційний штаб» оголошує конкурс міні-грантів на проведення антикорупційних журналістських розслідувань.

До участі запрошуються усі, хто працює, або прагне реалізувати себе у жанрі журналістських розслідувань.

Антикорупційний штаб популяризує використання сучасних інструментів для викриття та запобігання корупційним зловживанням. Одним з таких інструментів є “Приховані Інтереси” interes.shtab.net – сайт, що дозволяє перевірити місцевих чиновників на наявність конфлікту інтересів за допомогою бази даних та автоматичного аналізатора документів. За лічені секунди аналізатор перевірить будь-який завантажений вами машинозчитувальний документ (наприклад, стенограми засідань міських рад, проекти порядків денних, звіти з публічних закупівель тощо) на предмет наявності депутатських фірм та суттєво пришвидшить проведення якісного антикорупційного розслідування.

Для участі у конкурсі заповніть коротку заявку (https://goo.gl/iUwLbR) на проведення антикорупційного журналістського розслідування, яке б ви хотіли реалізувати з допомогою сайту “Приховані інтереси”. Проект журналістського розслідування може включати створення відеоматеріалів та текстів, найкращі з яких буде підтримано Антикорупційним Штабом (юридичний супровід, надання мінігранту) та опубліковано на медіаресурсах “Антикорупційного штабу”.

Оскільки на сьогоднішній день портал “Приховані інтереси” реалізовано у 8 регіонах, заявки приймаються від журналістів, блогерів та громадських активістів з наступних областей: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль.

Конкурс передбачає надання до 3 міні-грантів. Загальний бюджет конкурсу становить 10 тисяч грн.

Дедлайн подачі заявок – 15 квітня 2018 квітня. Надіслані після дедлайну заявки розглядатися не будуть.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.