Два міжнародні волонтерства від “Centrum Współpracy Młodzieży” у Польщі

? Волонтерство у міській бібліотеці – “Culture Station”? Місце: Gdynia, Poland

?Фінансові умови: волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, грошами на кишенькові витрати, міжнародним страхуванням, а також відшкодуванням проїзду (до місця проведення проекту, і назад).

? Дати: 15/11/2021 – 15/11/2022

? Дедлайн: 07/11/21

❗️Бібліотека – це місце, повне книг і творчих людей. Найбільша частина культурної діяльності пов’язана з літературними та авторськими зустрічами, метою яких є популяризація читання. Бібліотека також відповідає за організацію різноманітних культурних заходів: літературні квест-руми, міські ігри, виставки, бібліотека на пляжі, музичні концерти, дитячі театри, мовні курси та багато-багато іншого. Користувачами цих бібліотек є переважно діти та молодь, сім’ї та люди похилого віку. Організовують також конференції, майстер-класи (театр, філософія, фотографія, танці), бібліотечні уроки, читання, перформанси.

? Задачі волонтера:

  • робота з дітьми та допомога бібліотекарю чи вчителю у проведенні різних ігор, художнього театру чи майстер-класів для них;
  • допомога в організації різноманітних заходів бібліотеки;
  • допомога у просуванні всіх заходів;
  • відвідування та активна робота з читачами та користувачами бібліотеки : абонемент; рекомендація тощо.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника

Волонтер, який цікавиться соціальними медіа та графічним дизайном, організацією культурних заходів і любить працювати з дітьми, мати з ними хороший контакт, любить займатися такими видами діяльності, як мистецтво, музика чи акторство.

Вітаються люди, які вміють працювати з основними комп’ютерними програмами, включаючи графіку та/або фото та відео обладнання  та основними програми і додатками, які використовуються в соціальних мережах. Волонтер має бути комунікабельним і відкритим до нового досвіду, творчим і винахідливим.

Буде добре, якщо волонтер володіє базовими навичками англійської мови та бажає вивчати польську мову. Віком від 18 до 30 років.

? Більше  інформації про проект:

https://cwm.org.pl/pliki/culture_station_detailed_information_441.pdf

? Відео про проект:

✍️Як подати заявку:

https://goo.gl/forms/3w4h82sL6KFWTat43


? Волонтерство у центрі співпраці та мобільності молоді

? Дати: 10/01/2022 – 09/01/2023

? Дедлайн: 14/11/21

❗️Центр співробітництва та мобільності молоді – польська неурядова організація. Мета організації – підтримувати демократичне та відкрите суспільство, яке ґрунтується на таких цінностях, як солідарність, рівність та толерантність. А також навчати молодих людей з Польщі та з-за кордону. Центр дає їм можливість розвиватися. Стати активними громадянами, відкритими, чуйними та готовими підтримати тих, хто цього потребує.

Центр працює з молоддю з Польщі та з-за кордону, в тому числі з молодими людьми з порушеннями руху та зору; організовують довгострокові та короткострокові міжнародні волонтерські проекти, навчальні візити до Гдині, тренінги, молодіжні обміни та заходи для молодіжних груп та молодіжних лідерів.

? Задачі волонтера:

Як волонтер, ви будете помічником координаторів наших місцевих та міжнародних проектів. Будете допомогати із завданнями, пов’язаними з організаційною та медійною діяльністю. Разом з іншими працівниками та волонтерами ви будете планувати, організовувати та оцінювати проекти.

В рамках організаційної діяльності ви будете:

– допомагати координатору в процесі набору;

– контактувати і підтримувати учасників проекту;

– логістично допомогати по місту (дістатися до певних місць, проводити з учасниками вільний час).

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника

Комунікабельна та відкрита до людей з різних країн, різного віку, різного походження. Кандидат повинен бути добре організованим, виконувати роботу вчасно і любити працювати в команді.

Творчі люди, які здатні працювати самостійно, мотивовані вчитися та ділитися своїми ідеями та досвідом. Вітається, якщо кандидат цікавиться журналістською роботою (знімання фільмів, фотографування, писання). Віком від 18 до 30 років.

? Більше  інформації про проект:

https://cwm.org.pl/pliki/cwm_info_pack_933.pdf

✍️Як подати заявку:

https://forms.gle/AFKvXAf6rHQJTj3Y6

?Інформація про відправляючу організацію:

Name: KHARKIV NON-GOVERNMENTAL ASSOCIATION FOR ACTIVE YOUTH “STELLA”

PIC: 947609200

OID: E10185376

Address: Lugovska 7/1, Kharkiv, Ukraine, 61029

Contact person: Iryna Tomenko

Email: evs@ngo-stella.org, info@ngo-stella.org

Accreditation number 2020-1-PL01-ESC52-082432

Phone number:+380977156420, +380634883589

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.