Career Hub запрошує на онлайн-тренінг «Як емоції впливають на твою кар’єру»

Як здатність керувати своїми емоціями впливає на наші результати в житті, навчанні та роботі? Що таке емоційний інтелект (EQ) і як від нього залежить наш успіх у кар’єрі? Дізнайся про це більше і навчись прокачувати свій EQ на онлайн-тренінгу «Як емоції впливають на твою кар’єру» від Career Hub і програми «Мріємо та діємо».

Коли: 4 березня 2021 року, 16:00 – 18:00

Де: онлайн (ZOOM)

Спікер/ки:   

  • Іван Омелян, засновник освітньої платформи «Gap Year» – спільноти, де прокачують soft skills та реформують власне життя. Експерт, ментор з особистісного розвитку та розвитку спільнот, громадських організацій, коаліцій та проєктних команд.

  • Ганна Петрига, HR та кар’єрна консультантка, експертка освітньої платформи Gap Year, випускниця магістерської HR-програми у Lviv business school, авторка блогу про кар’єру.

Емоційний інтелект впливає на те, як ми керуємо своєю поведінкою, розрулюємо конфлікти та ухвалюємо особисті рішення. Саме він дає нам змогу досягати позитивних результатів навіть без високого IQ. Дослідження показали, що люди із середнім IQ перевершують людей з найвищим IQ у 70% випадків, а ключову роль відіграє емоційний інтелект – він відповідає аж за 58% успіху в усіх видах робіт.

На тренінгу ти дізнаєшся, як:

  • керувати власними емоціями та розуміти емоції й почуття інших людей

  • визначити та підвищити рівень свого емоційного інтелекту (EQ)

  • застосовувати EQ для працевлаштування та успіху в кар’єрі

  • розвивати свої навички разом з Career Hub та програмою «Мріємо та діємо».

Як взяти участь: Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації: https://forms.gle/j4osDKxZ2vNWcqkv9

Зареєструйся та отримай підтвердження участі в тренінгу. Кількість місць обмежена.

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Подія в Facebook

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.