Безплатний семінар-практикум: Вища освіта в Канаді — Університет чи Коледж? Вступ і навчання. Кар’єрні перспективи

На семінарі представники University of Manitoba (Вінніпег, провінція Манітоба) і Confederation College (Тандер-Бей, провінція Онтаріо) презентують особливості навчання в університеті і коледжі в Канаді та відмінності між ними (особливо бакалаврських програм), розкажуть про освіту з компонентом практики Co-Op і її переваги, особливості проживання і кар’єрного розвитку у двох різних провінціях і ще багато корисного про вищу освіту і життя в Канаді. Можна отримати індивідуальну консультацію та відповіді на власні питання.

Коли: 3 жовтня, початок о 19 год.

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, ІІІ поверх, Training Room.

Вартість: безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Увага! Кількість місць обмежена.

Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть і надішліть реєстраційну форму у правій частині реєстраційної сторінки http://bit.ly/2pm3PCA.

Програма семінару-практикуму:

  • Переваги навчання в Канаді. Система вищої освіти Канади: University vs College. Програми підготовки до вступу.
  • University of Manitoba. Презентація університету і програм, особливостей вступу і навчання, перспектив працевлаштування.
  • Confederation College. Презентація коледжу і програм, особливостей вступу і навчання, перспектив працевлаштування.
  • Запитання і відповіді.
  • Індивідуальні консультації.

Семінар-практикум буде корисний всім, хто

  • цікавиться вищою освітою в Канаді, причому як програмами післядипломними сертифікаційними Post-Grad Certificate і дипломними, так і бакалавріатом і магістратурою: на семінарі зрозумієте, у чому відмінність між бакалавріатом в коледжі й університеті в Канаді, у чому особливість річних і дворічних програм в коледжах та багато іншого;
  • планує вступати у ВНЗ Канади, але ще не має достатньо знань для прямого вступу;
  • обирає серед програм з компонентом практики Co-Op і бажає отримати детальну інформацію про особливості Co-Op в коледжі та університеті;
  • хто хотів би працювати в Канаді після закінчення ВНЗ і подавати документи на картку постійного проживання (Permanent Residence), але не впевнений, яку спеціальність обрати для навчання;
  • хто обрав програму і спеціальність для навчання в Канаді, але не впевнений, чи правильний вибір зробив з точки зору попиту на ринку праці.

Спікери:

Юлія Драч – провідний освітній радник освітньої агенції Вивчай!, експерт з питань освіти за кордоном.

Ліза Качулак-Бабей — директорка з питань прийняття студентів Університету Манітоби, University of Manitoba, Вінніпег, Манітоба.

Наталія Крицька — офіційна представниця Конфедерейшн-Коледжу, Confederation College, Тандер-Бей, Онтаріо.

University of Manitoba, м. Вінніпег, Манітоба – один з найсильніших університетів Канади, найкращий у провінції Манітоба, що пропонує понад 100 ступеневих програм — бакалаврських і магістерських. Для іноземних студентів (частка яких складає близько 15%) університет привабливий якісними сучасними програмами навчання, доступною вартістю навчання (на рівні коледжів) та провінційною номінаційною іміграційною програмою Манітоби.

Confederation College в унікальному місці, м. Тандер-Бей в Онтаріо – серед лідерів підготовки спеціалістів з авіаційної інженерії, бухгалтерського обліку, бізнесу та сфери гостинності, а також працівників медичного обслуговування (у тому числі медсестер) на всього понад 60 програмах денної форми. Частка іноземних студентів в коледжі – трохи менше 15%. Важливо, що на частині спеціалізацій Конфедерейшн-Коледжу навчають за інтенсивною прискореною програмою (fast-track), коли післядипломний сертифікат можна отримати за один рік (за програмою диплому в класичному темпі) або за два роки отримати два сертифікати (один з яких може бути Post-Grad).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.