Літні волонтерські табори в Угорщині

Спілка Форум шукає учасників на короткострокові літні проекти. Дедлайн: не фіксований. Пріоритет надаватиметься тим, хто першим надішле свої заявки. Що таке літні табори та більше інформації на цю тему читайте тут!

_________________________________________________

EGY-19-01 – HIGH ENERGY RELOADED

Місце: Hollókő

Період: 26 червня – 17 липня 2019

Молодіжний табір проходитиме у Північно-Східній Угорщині, в невеликому селі Холлоке, що входить до складу Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він знаходиться за 90 км від столиці Будапешта. Прекрасна природа пропонує безліч видів активного відпочинку, таких як походи в гори, їзда на велосипеді, футбол. У селі також багато невеликих музеїв, а в околицях розташовані кілька унікальних традиційних поселень.

Приєднуйтесь до молодіжного табору в Hollókő і станьте частиною жвавої міжнародної групи з близько 40 добровольців. Учасники матимуть шанс провести майже місяць у прекрасному районі Північної Угорщини, познайомитися з місцевими громадами, особливо з дітьми та молоддю, шляхом організації різноманітних творчих та освітніх заходів.

Ви будете працювати і жити в прекрасних будівлях 19-го століття. Під час вашої роботи до вас приєднаються діти та вчителі. Ви поділитеся цими унікальними міжкультурними та міжгенераційними моментами з ними.

Основними завданнями для волонтера буде:

✔ Волонтери працюватимуть у молодіжних клубах, розташованих у сусідніх селах, а також організовуватимуть творчі та дозвільні заходи для дітей.

✔Окрім неформальної освітньої діяльності, ми також плануємо організувати Відкриту подію, де ми запрошуємо місцевих партнерів, зацікавлених сторін, дітей, молодь, батьків і представників посольств і культурних центрів країн-волонтерів, щоб разом відзначити успіхи проекту.

Проживання – волонтери будуть розміщені в житловому комплексі в 3-х рівневому будинку в 4-6-місних номерах.

_________________________________________________

EGY-19-04 THE GREAT YONDER

Місце: Bedepuszta

Період: 7-23 Серпня 2019

Місцевий партнер – це нідерландсько-угорська організація, яка прагне створити культурний простір та місце проживання художників, зберігаючи культурну спадщину області.

Ми запрошуємо волонтерам підтримати підготовку та реалізацію міжнародного зібрання під назвою Великий Туман, вітаючи митців, інтелектуалів, музикантів з усієї Європи, де учасники вільні ділитися та навчатися один від одного, співпрацювати, досліджувати та створювати разом.

Основними завданнями для волонтера буде:

Робота включатиме створення місця проведення фестивалю та надання допомоги організаторам заходу. Типовими завданнями будепідготовка та створення знаків орієнтації, допомога на кухні, виконання садових та деревообробних завдань або прийом відвідувачів у інформаційному пункті. Волонтери також матимуть можливість поділитися своїми творчими ідеями та внести свій внесок у програму фестивалю.

Проживання в кемпінгу

________________________________________________

Вимоги до волонтера:

✔ Вік учасника 18-27 років;

✔зацікавленість в тематиці проекту;

✔ розмовна англійська мова;

✔ мотивація до європейських проектів та міжнародних таборів;

✔мати дійсний закордонний біометричний паспорт

Що отримає волонтер:

✔Неоціненний досвід участі в міжнародному проекті

✔Кишенькові гроші

✔ Забезпечуються проживанням та харчуванням

✔ Покриття тревел витрат в межах ліміту

✔Страхування покривається страхівкою CIGNA

_______________________________________________

Якщо ви зацікавлені в проекті, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org :

– заповнену аплікаційну форму http://l2u.su/qcdg

Аплікаційна форма і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву проекту, що Вас цікавить. Без такого оформлення листи не розглядатимуться.

Увага: в анкеті вкажіть Ваше Прізвище та ім’я, як записано у вашому закордонному паспорті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.