Британська мовна школа в Києві “British Study Centres Ukraine” (BSCUkraine).

Кияни, зустрічайте!

Британські стандарти освіти стали доступними для українських студентів з відкриттям британської мовної школи в Києві – British Study Centres Ukraine (BSCUkraine).

British Study Centres – одна з найбільших мережевих шкіл в Великобританії з центрами в Лондоні, Оксфорді, Брайтоні, Манчестері, Йорку та Единбурзі. Перший центр в Оксфорді був відкритий в далекому 1996 році, а уже в 2017, школа була визнаною найкращою в своїй категорії в Великобританії. Команда BSCUkraineрада повідомити вам, що 23 жовтня 2017 року відомий британський бренд відкриє свої двері для жителів Києва. Студенти зможуть не тільки покращити свій рівень володіння англійською, а і провести час в бібліотеці, лаунж зоні та кафе школи. Створені максимально комфортні умови для повного занурення в мовне середовища, не виїжджаючи за межі столиці.

Протягом всього тижня, з 16-ого по 21-е жовтня, викладачі школи проводять безкоштовне тестування, ви зможете дізнатися свій рівень володіння англійською, а також обрати найефективніший для вас курс навчання.

Записатися на тестування можна на сайті – http://british-study.com.ua/

Навчальні програми, які включають курси загальної розмовної та бізнес англійської, підготовки до міжнародного екзамену IELTS та FCE, базуються на багаторічній практиці педагогів міжнародної мовної школи BSC. Всі викладачі мають необхідні аккредитації та кваліфікації для викладання англійської на міжнародному рівні.

Контактна інформація:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.