Тренінг-курс в Берліні для молодіжних працівників

“Спілка Форум” шукає учасників для тренінгу “EmployAbility” для молодіжних працівників в рамках програми Еразмус Плюс в Берліні.

Назва: EmployAbility

Тип проекту: тренінг для молодіжних працівників та молодіжних лідерів в рамках ЕРАЗМУС+

Період: 17-25.06.2019

Місце: Берлін, Німеччина

Внесок учасника програми: 50 Євро (постраждалі внаслідок війни, тимчасово переміщенні із Сходу і кримчани, які перебувають в Україні, звільняються від оплати внеску).

Дедлайн подачі заявок: 21 квітня 2019 року включно

“EmployAbility” є навчальним курсом в рамках програми Erasmus+ для вирішення питання підвищення рівня знань та компетенцій молодіжних працівників, що займаються підготовкою / розвитком заходів, спрямованих на підтримку безробітніх або шукають роботу для молоді, з особливою увагою до молоді з економічними проблемами, які не можуть дозволити собі приватний курс / консультацію для виходу на ринок праці.

 Цілї програми:

  • Проект спрямований на покращення рівня ключових компетенцій та навичокмолодіжних працівників
  • Можливості для професійного розвитку молодіжних працівників у сфері кар’єрного консультування та безробіття серед молоді;
  • Мобільність сприятиме підвищенню обізнаності молодіжних працівників;розуміння інших культур і країн зякими вони матимуть можливість взаємодіяти зі своїми колегами, обмінюватися досвідом, ідеями, будувати мережі міжнародних контактів,розвивати почуття європейського громадянства та ідентичності..

УЧАСНИКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ:

  1. Безкоштовним проживанням та харчуванням, культурними програмами.
  2. Цей тренінг проходить в рамках ЕРАЗМУС+, тому учасникам покривається (повертається після обміну) вартість дороги в межах ліміту програми.
  3. Після молодіжного обміну кожен учасник отримає сертифікат неформальної освіти від Європейської Молодіжної Комісії (YouthPass).

 УМОВИ УЧАСТІ: вік 20-30 років, вільне володіння англійською мовою, наявність дійсного закордонного паспорту на момент подання заявки, зацікавленість в темі тренінгу, досвід роботи в сфері молодіжної роботи

ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВКУ потрібно заповнити аплікаційну форму за https://forms.gle/tuvvVNmhyMFZw9W3A

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.