Підліткові клуби AJT можуть отримати грант від міжнародного молодіжного руху BBYO

Міжнародний молодіжний рух BBYO оголосив про проведення грантового конкурсу Gamechanchers 2021 для єврейський підліткових клубів AJT.

Взяти участь у конкурсі грантів можуть усі підлітки-учасники мережі клубів AJT в країнах СНД. Фінансування в розмірі від 300 до 1000 $ отримають найцікавіші проекти, які будуть спрямовані на розвиток підліткових клубів.

На грант приймаються проекти, які сприяють:

  • залученню нових підлітків, які ще не є членами клубів;
  • комунікаційні та інформаційні стратегії розвитку клубу;
  • збільшення кількість учасників в діючих програмах клубу;
  • інноваційні проекти, спрямовані на розвиток підліткового клубу;
  • підвищення впізнаваності, охоплення і вплив AJT і BBYO у підлітковому клубі.

Ті, хто бажають взяти участь у конкурсі грантів від BBYO, повинні заповнити електронну заявку та описати ідею свого проєкта до 22 червня.

Також у формі заявки необхідно додати інформацію про організаторів та учасників проєкта, фото чи інші візуальні матеріали проєкта, а також відгуки учасників щодо інших реалізованих ідей.

Gamechangers – це щорічний грант, яким міжнародний молодіжний рух BBYO заохочує найцікавіші тінейджерські проекти СНД, що спрямовані на розвиток єврейської підліткової громади.

Так, у 2020 році гранти отримали 10 підлітків AJT. Серед проєктів-переможців були, наприклад, екскурсія Миколаєвом з фотоконкурсом, проведення Шаббата без ґаджетів, а також ексклюзивний квест-тімбілдінг по Тбілісі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.