Курси влітку від Baltic Summer University: буде гаряче!

Балтійський літній університет – це колекція літніх курсів, які пропонує відвідати Університет Вітовта Великого (Vytautas Magnus University) у Литві.

На потенційних студентів чекають:

  • співпраця з викладачами та студентами – щорічно в програмі беруть участь студенти більш ніж з 30 країн, тому ви можете знайти нових друзів з Казахстану,
    Грузії, Китаю, Бразилії, США, Франції, Німеччини, Австралії чи Індонезії
  • знайомство з Каунасом – містом, де розташований університет, його культурою, історією та секретними місцями –  навчання не обмежується лише лекціями
  • знайомство з Литвою – озера, повітряні кулі, кухня, традиції, основи литовської мови та багато іншого
  • знайомство із самим собою – нова країна, нові люди, літо, цікаві теми – ви можете раптово виявити, що вам подобається литовська кухня, ви талановитий співак і любите затишні балтійські міста

Програма Baltic Summer University на літо 2019

КРЕАТИВНІСТЬ, КУЛЬТУРА І КОМУНІКАЦІЯ – ці курси для тих, хто хоче навчитися розповідати захоплюючі історії, досліджувати унікальні спільноти і працювати з ними, презентувати себе і розвинути свої лідерські навички. Дізнайтеся більше про інших, себе і про все навколо!

Атомний туризм: тематичне дослідження ідентичності місця
3 тижні (3 ECTS)
15 липня – 2 серпня
Унікальна програма, що дозволяє побачити і взяти активну участь в процесі перегляду ідентичності одного міста. Під час курсу студенти будуть вивчати, відвідувати і взаємодіяти з місцевими громадами Вісагінаса, міста-супутника Ігналінської атомної електростанції (ІАЕС) на сході Литви, відомого своїми лісами і озерами. Лекції та практичні заняття  курсу будуть присвячені процесам розвитку Вісагінаса і ІАЕС, ядерному туризму, пам’яті та ідентичності радянського минулого, трансформації міської ідентичності, ядерним дискурсам в медіа після закриття ІАЕС, автентичності та поданням культурної ідентичності в туризмі; освітнім аспектам ядерного туризму: види, об’єкти та музеї; коммодіфікаціі культурної самобутності та / або розширення прав і можливостей місцевих громад.

Креативна медіа лабораторія
2 тижні (3 ETCS)
15 липня – 26 серпня
Креативна медіа лабораторія запрошує Вас отримати як теоретичні знання, так і практичний досвід, а також познайомитися з різними сучасними медіа-формами. У невеликих командах студенти використовують професійне обладнання для кіновиробництва і створюють документальний короткометражний фільм під керівництвом досвідчених професіоналів.

Персональний брендинг: формування і управління Вашим іміджем
2 тижні (3 ECTS)
15 липня – 26 серпня
Під час високої конкуренції на ринку праці необхідно розуміти і вчитися створювати і управляти стійким особистим іміджем як в реальному, так і в цифровому світі. Ваша реальне життя і цифровий стиль, етика, правила і тактика приватного і публічного спілкування, а також уміння налагоджувати зв`язки дозволять Вам змоделювати унікальний і видатний бренд, який помітять усі.

МОВНІ КУРСИ
Скажемо правду: вивчення литовської мови – непросте завдання. Але це так корисно! Особливо коли Ви отримуєте інформацію про всі реалії литовської мови з навколишнього середовища: їжі, культури, природи, архітектури,  унікальних звичок, історії та інших речей.

Літній курс литовської мови і культури 2019
4 тижні (6 ECTS)
15 липня – 9 серпня
Щоліта, протягом більше 20 років, університет пропонує інтенсивний літній курс литовської мови і культури для людей будь-якого віку, які хочуть поліпшити свої навички говоріння, аудіювання, читання і письма литовською мовою.

Курси англійської та німецької мови для груп надаються за запитом
2 тижні (3 ECTS)
15 липня – 26 серпня

ПРИРОДНИЧІ НАУКИ
Для тих, хто хоче поліпшити свої професійні навички у сфері природничих наук і розширити світогляд від молекулярного рівня до різноманітності фауни Литви.

Методи молекулярної генетики
2 тижні (2 ECTS)
15 липня – 26 серпня
Це всеосяжний огляд ключових методів молекулярної біології, в основному пов’язаних з аналізом ДНК. Курс охоплює методи виділення ДНК, гель-електрофорезу, ПЛР та
рестрикционного розщеплення. Після закінчення курсу слухач зможе витягти геномну ДНК з клітин тварин; виконати електрофорез в агарозному гелі для аналізу профілю ДНК; ампліфікувати специфічні фрагменти ДНК з використанням методу полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР); виконувати експерименти по обмежувального травленню і візуалізувати отримані дані.

Різноманітність тварин та рослин в національних парках, природних заповідниках і зоологічних музеях
2 тижні (2 ETCS)

15 липня – 26 серпня
Курс знайомить учасників з польовими методами і аналізом даних, а також включає теоретичні та практичні заняття як в полі, так і в лабораторії. Учасники отримають знання про використання новітніх методів в польових методологіях і найостанніших аналітичних інструментів. Курс особливо підходить для тих, хто цікавиться оцінкою біорізноманіття, особливо біорізноманіття рослин, птахів і безхребетних. Протягом всього курсу учасники відвідають різні природні середовища в національних парках, природних заповідниках і зоологічних музеях Литви.

ЛІТНЯ ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ (ЛПС)
Практичний і інноваційний підхід до підвищення кваліфікації
5 тижнів (6 ECTS)
8 липня – 9 серпня
Ця п’ятитижнева програма стажування базується  на отриманні досвіду і пропонує студентам можливість досліджувати світ ідей, використовуючи інтерактивні і творчі методи, вирішуючи реальні завдання організацій. Програма реалізується Центром підприємницької практики університету (національний переможець і учасник топ 3 кандидатів на премію European Enterprise Promotion Awards, 2018).

+ СПЕЦІАЛЬНИЙ МОДУЛЬ Майстерклас ДЛЯ МУЗИКАНТІВ
Класичне спів, джазовий спів, акордеон, фортепіано, струнні
3 дні (1 ETCS)
15 липня – 17 липень
Широкий спектр практичних занять для молодих і досвідчених музикантів включатиме різні дисципліни, як-от класичний спів, джазовий спів, акордеон, піаніно і струнні. Заняття будуть адаптовані для кожної людини або групи осіб.

Більше інформації: BSU_2019-RU-issuu

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.