Аспен Інститут Київ запрошує на семінар “Відповідальне лідерство”

Дата: 23-29 жовтня, 2021
Місце проведення: Карпати, Україна
Дедлайн подачі заявок: 4 вересня, 2021

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», який відбудеться 23-29 жовтня, 2021 в Карпатах.

Семінар покликаний створити платформу для діалогу між лідерами з різних сфер задля осмислення свого лідерського призначення через долучення до напрацювань західної філософської традиції.

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти себе, власну лідерську місію та цінності, що лежать в основі професійних та повсякденних рішень.

Упродовж тижня учасники обговорюватимуть фундаментальні питання філософії:

Що є людина?

Людська природа – один із найзагадковіших предметів для осмислення. Попри численні напрацювання природничих та гуманітарних наук у нас досі відсутнє цілісне розуміння природи людини. Чи справді людина наділена рисами, що суттєво її відрізняють від решти істот тваринного царства? І якщо так – то в чому ж її особливість?

Де межа між суспільством та індивідом?

Кожна людина вплетена у складну мережу суспільних відносин, яка не може існувати без правил та координації. Останні присутні у формі звичаїв, правових норм і державних інститутів, які часто стають предметом незгоди і конфліктів. Чи можливий баланс між інтересами різних осіб? І як узгодити свободу індивіда та його обов’язок перед іншими?

У чому призначення лідера?

У кожній спільноті існує невелика група людей, що має особливу місію – вести за собою інших, скеровувати і надихати, давати візію майбутнього. Якою є природа лідерства? Які цінності та переконання визначають поведінку лідера? І в чому особливість лідерства у ХХІ столітті?

Що таке добре життя?

Що означає жити осмислено? Грецькі та римські філософи дали відповідь на це питання, яка досі не втратила актуальності. На семінарі ми розглянемо як вони розуміли щастя, мудрість, доброчесність та взаємозв’язок між ними.

Запрошуємо до участі у семінарі лідерів з різних сфери, які:

– досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадській діяльності, науці, мистецтві тощо;

– мають активну громадську позицію;

– відкриті до пошуку нових смислів, рішень;

– віком від 30 років.

На основі заявок та співбесіди буде сформовано групу з 24 учасників.

Участь у семінарі безкоштовна. Відбір здійснює журі на конкурсній основі.

***

Станом на початок 2021 року в Україні проведено 22 семінари, в яких взяли участь понад 500  українських лідерів з усіх регіонів України.  За традицією Аспен Інститут Київ проводить семінар «Відповідальне лідерство» двічі на рік – навесні та восени.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.