Зміни світ із Фондом Випускників України

У рамках всеукраїнського проекту із критичного мислення «Наука повсякденного мислення» Фонд Випускників України проведе відеоконкурс «Зміни світ». Цей конкурс розрахований на тих учасників, котрі повністю пройдуть онлайн-курс “Наука повсякденного мислення” та поділяться своїми відкриттями.

Ще у листопаді 2016 року зусиллями Фонду був перекладений та озвучений один із найпопулярніших онлайн-курсі у світі – «Наука повсякденного мислення» професора Тангена з Університету Квінсленда, Австралія. Завдяки співпраці із платформою онлайн-курсів Prometheus курс набрав популярності і серед українців: на даний момент на ньому зареєстровані вже понад 23 тисячі учасників.

Саме для тих, хто успішно пройшов легендарний курс, і був ініційований відеоконкурс «Зміни світ» – ідеї учасників про те, яким чином можливо застосовувати отримані знання із критичного мислення у власному життя.

Для участі необхідно:

  1. Із 5 до 26 лютого завантажити відео;
  2. Надати сертифікат про проходження онлайн-курсу «Наука повсякденного мислення» на платформі Prometheus;
  3. Дочекатись оголошення переможців, що відбудеться 19 березня.

Переможці отримають можливість продовжити своє навчання, отримавши призи: за перше місце – 10 000 грн.,а за друге та третє місце – по 2 500 грн.*!

До складу журі конкурсу входять:

  1. Надія Варгола, співзасновниця Alumni Fund Ukraine;
  2. Світлана Лукасевич, співзасновниця Alumni Fund Ukraine;
  3. Володимир Варгола, генеральний директор БО «Фонд Випускників України»;
  4. Іван Примаченко, співзасновник Prometheus;
  5. Дмитро Яблоновський, старший економіст Центру економічної стратегії, модератор курсу “Наука повсякденного мислення”.
  6. Вікторія Бриндза, соціологиня, викладачка курсу з критичного мислення в Українському Католицькому Університеті, учасниця Несторівської групи, модераторка курсу.

Навіть якщо хтось із бажаючих не встиг зареєструватись на курс та виконати необхідні завдання, у них все ще є можливість зробити це, адже курс постійно знаходиться у відкритому доступі на платформі Prometheus:

https://courses.prometheus.org.ua/courses/UQx/THINK101/2016_T2/about

Участь у кінцевому завданні онлайн-курсу – це неймовірно хороший привід почати застосовувати отриманні знання у повсякденному житті. І, крім того, хороша можливість перемогти в конкурсі!

Отже, хто навчається – насолоджуйтеся останніми лекціями, кому потрібно наздогнати матеріал – зберіться, у вас ще є час!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.