Безкоштовний семінар для підлітків про проектну діяльність!

Міжнародна мережа єврейських підліткових клубів “Active Jewish Teens” (AJT) запрошує підлітків СНД на семінар з проектної діяльності. Він буде проходити в режимі онлайн 14-16 лютого.

Взяти участь у безкоштовному тренінгу можуть учасники AJT клубів в країнах СНД, які мріють реалізувати власний проект. У ролі спікерів семінару виступлять регіональні координатори AJT, які допоможуть тінейджерам визначити потреби своїх громад і створити “скелет” ідеї.

“Семінар з проектної діяльності – це основа наших підліткових клубів. Тут підлітки отримають інструменти для успішної реалізації свого проекту, що зміцнить єврейську громаду. Адже вона зараз, як ніколи, потребує активних єврейських підлітків”, – сказав координатор семінару AJT Ілля Ємаєв.

Протягом трьох сесій підлітки отримають знання в області проектного менеджменту, дізнаються, як правильно визначати цілі і формувати життєвий цикл проекту, осягнуть ази планування і навчаться реалізовувати свої ідеї.

Крім того, усі підлітки, хто закінчать семінар, зможуть взяти участь в розіграші міні-гранту в розмірі до 100$ на реалізацію власного проекту. За словами організаторів, переможцем стане автор найкреативнішої і найкориснішої для єврейської громади ідеї.

Щоб стати учасником семінару, встигніть зареєструватися до 9 лютого тут!

Довідка

Active Jewish Teens (AJT) – це мережа клубів для підлітків 13-17 років, які мають активну позицію в єврейській громаді. AJT була створена в 2014 році підлітками СНД за підтримки найбільшої єврейської благодійної організації “Джойнт”, яка є ключовим донором єврейських громад СНД, а також найбільшим міжнародним підлітковим рухом BBYO.

Зараз філії AJT працюють в більш ніж 60-ти містах СНД на території України, Росії, Грузії, Молдови, Білорусі, Казахстану і Киргизстану. AJT також є партнером благодійного фонду Genesis Philanthropy Group і частиною міжнародного руху BBYO.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.