Запрошуємо на семінар з розвитку лідерських навичок для підлітків AJT

Міжнародна мережа єврейських підліткових клубів “Active Jewish Teens” (AJT) запрошує підлітків на виїзний семінар з розвитку лідерських якостей, який відбудеться 25-30 серпня в Дніпрі. Взяти участь в семінарі можуть учасники клубів AJT 13-17 років з України.

Протягом 6-денного заходу діти отримають початкові знання і навички в сфері проектного менеджменту: вони створять свої унікальні проекти, які після реалізують на базі єврейських громад свого міста. Також учасники зможуть відкрити або зміцнити свою єврейську ідентифікацію, дізнатися про традиції та історію єврейського народу, а також отримати багато нових знань за допомогою неформальної освіти.

“Цей семінар – перший такий тривалий виїзний захід, організований AJT під час карантину. Протягом шести днів на тінейджерів з усієї України чекають цікаві лекції та воркшопи з лідерського росту від крутих спікерів, “- сказав координатор AJT в Україні Ігор Тисячка.

Крім того, після закінчення семінару кожен з учасників отримає міні-грант у розмірі $100 на реалізацію персонального проекту, спрямованого на розвиток його клубу і єврейської громади.

Для того, щоб стати учасником, необхідно зареєструватися за посиланням

Також учасникам необхідно принести ПЦР-тест та зробити особистий внесок у розмірі $40.

Довідка:

Active Jewish Teens (AJT) – це мережа клубів для підлітків 13-17 років, які мають активну позицію в єврейській громаді. AJT була створена у 2014 році підлітками СНД, потужнішою єврейською благодійною організацією “Джойнт”, яка є ключовим донором єврейських громад СНД, а також найбільшим міжнародним підлітковим рухом BBYO.

Зараз філіали AJT працюють у більш ніж 60-ти країнах СНД на території України, Росії, Грузії, Молдови, Білорусі, Казахстану та Киргизстану. AJT також є партнером благодійного фонду Genesis Philanthropy Group та частиною міжнародного руху BBYO.

Цей проєкт реалізовано за підтримки «Джойнт» (JDC) – потужнішої єврейської благодійної організації, що діє більш ніж у 70 країнах. Вже більше 30 років вона рятує життя євреїв та розвиває єврейську спільноту на території колишнього Радянського Союзу.

Детальну інформацію щодо JDC ви знайдете на сайті: www.JDC.org

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.