Соціальні стажування від AIESEC

Якщо ти у постійному пошуку нових можливостей поза університетом, мрієш стати конкурентоспроможним, побачити світ та вдосконалити англійську, то тобі неймовірно пощастило! Тому, що найбільша у світі молодіжна організація AIESEC розвиває людей через міжнародний обмін.

У двох словах не описати те, що ти зможеш отримати від участі у програмі GlobalCitizen: це друзі, життя у новій екзотичній культурі, подорожі, саморозвиток, вплив на інших людей з метою позитивних змін, набуття нових професійних та особистих навичок…

Соціальне стажування триває від 6 до 8 тижнів, за які ти встигаєш поринути в життя іншої країни, навчитись працювати з різними людьми, вдосконалити іноземну та розвинути нові навички. Твій практичний досвід від стажування стане фундаментом для подальшого розвитку себе як лідера, що вміє керувати проектами, співпрацювати в команді, володіє мистецтвом тайм-менеджменту та вправно виходить з кризових ситуацій. Ти братимеш участь у корисному соціальному проекті (наприклад, на екологічну, культурну, підприємницьку тематику, викладатимеш для дітей чи ін.), що розвиватиме не лише тебе, а й суспільство! AIESEC надає підтримку як в Україні, так і за кордоном для учасників стажувань, тому ти завжди перебуватимеш в колі мотивованих та цілеспрямованих людей, які радо йтимуть тобі назустріч.

GlobalCitizen – це програма, в якій беруть участь молоді лідери з усього світу, тому ти матимеш шанс стати частиною унікального міжкультурного середовища, адже організація налічує близько 80 000 учасників та діє у більше, ніж 100 країнах світу. Люди, що вже взяли участь у стажуванні, – це молодь, яка знає, чого хоче від життя, впевнено йде до мети та надихає інших.

Погодься, що не кожен студент може сказати, що брав участь у стажуванні за кордоном, організовував міжнародний соціальний проект та здобув практичні навички, ще не маючи диплому. Для когось це звучить нереально, а дехто використовує шанс взяти участь у програмі. До кого належиш ти?

Посилання на реєстрацію та детальніша інформація: http://www.aiesec.ua/global-citizen/

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.