Професійні стажування від AIESEC

Останні роки, коли світ розвивається так швидко, що деколи здається, що ти просто не встигаєш наздогнати всі його «фішки» і бути в курсі всіх справ, ми все більше починаємо відчувати брак знань, вмінь, навичок. Тому сучасна молодь просто помішана на саморозвитку. Ми купаємось у морі інформації, занурюємось в світ різних книг, слухаємо, питаємо, пробуємо й усвідомлюємо, що меж цьому всьому просто не існує. І це п’янить. Але що робити, коли наші знання так і залишаються знаннями? Куди їх подіти? Як їх використовувати? Ну звичайно, на практиці! Як усім нам відомо, теорія без практики – мертва, практика без теорії – сліпа.
Програма Global Talent від міжнародної організації AIESEC – це чудовий шанс показати себе і використати свої знання. Натомість ти отримаєш хороший досвід та нові вміння, водночас підвищуючи свій професійний рівень.

Global Talent – це міжнародна програма, котра спеціалізується на професійних стажуваннях для молоді. Країни, в яких можна пройти програму: Туреччина, Єгипет, Туніс, Індія, Колумбія, Бразилія, Мексика, Китай, Шрі-Ланка; сфера ІТ: Естонія, Данія, Німеччина, Австрія.
Що тобі для цього потрібно?

  • Вік – 20 – 24 роки.
  • Освіта за напрямками: педагогіка, економіка, маркетинг, готельний бізнес, викладання, управління персоналом, інформаційні технології, інженерія.
  • Знання англійської.

Що ти можеш взяти із стажування?

  • Досвід – це важлива складова справжнього спеціаліста своєї справи. Досвід не можна подарувати чи купити, його можна тільки отримати самому, своєю працею, зусиллями і часом. Уяви, що буде, якщо ти вкажеш в резюме пункт про досвід роботи закордоном? Неодмінно, саме ти будеш фаворитом профвідбору.
  • Знання. Ти відкриєш для себе багато нового, адже час не стоїть на місці, як не стоїть на місці наука. Викладачі закордонних вузів є чудовим провідниками у світ новітніх знань.
  • Контакти – знайомства, друзі. Знайти друзів за кордоном зараз зовсім просто. Що може бути краще, ніж приїхати в незнайоме місто і зупинитися у людини, яку ви вже знаєте, який може дати притулок вам безкоштовно, показати вам пам’ятки і нагодувати в недорогому затишному ресторані для місцевих жителів.
  • Культурний обмін. Побачити культуру іншої країни зсередини та розповісти про свою – хіба це не чудово? Так, звісно, в тебе можуть бути певні знання та враження про ту чи іншу країну, але чи не буде краще самому побачити все на власні очі?
  • Враження, які залишаться з тобою на все життя, адже стажування – це не тільки освіта, це новизна, яка неодмінно викличе в тебе маленьке «Вау!».
  • Презентація себе. Новий досвід завжди залишає певний відбиток на особистості. Чим більше знань і досвіду, тим більш впевнено людина себе почуває, а це дуже важливо – вміти правильно себе презентувати.

З чого почати?
Зареєструватися на сайті – http://www.aiesec.ua/global-talent/
Молодість – це найкраща пора, коли ти відчуваєш що в тобі і навколо тебе багато можливостей. Тому не пропусти свій шанс, дій!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.