Остання можливість подати заявку на Молодіжний AG саміт у Бразилії

10 січня 2019 року завершується реєстрація на молодіжний саміт The Youth Ag Summit, який пройде у листопаді 2019 року у столиці Бразилії. Тематика події: “Як забезпечити продуктами харчування всю планету в найбільш сталий спосіб?”.

100 делегатів зі всього світу віком від 18 до 25 років представлять власні ідеї, яким чином можливо вирішити питання недостатку продовольства у світі в найближчі десятиріччя. Передбачається, що найкращі ідеї отримають організаційну підтримку для їхньої практичної реалізації.

“Прогодувати зростаюче населення планети стає все важче. Для вирішення цих нагальних проблем людства нам необхідні нові ідеї, винаходи та новий погляд на сільське господарство і споживання їжі. Ми шукаємо ідеї, які здатні перетворити сьогоднішні виклики на майбутні можливості. Молоді люди, як лідери завтрашнього дня, що надихаються ідеєю створення майбутнього сільського господарства, повинні очолити такі зусилля”, – зазначила Іванна Бондарчук, керівник відділу розвитку і інновацій компанії Bayer (Україна).

Подати заявку та ознайомитись з правилами участі у саміті можна за посиланням: https://www.youthagsummit.com/home/

Усі витрати на проживання, переліт делегатів до Бразилії буде профінансовано коштами організаторів саміту.

Довідка:

The Youth Ag Summit – унікальна подія, що проводиться кожні 2 роки та збирає молодих лідерів з усього світу. Минулі саміти проходили у Канаді, Австралії та Бельгії. Організатори: компанія Bayer AG у партнерстві з міжнародною молодіжною мережею AIESEC та Nuffield.

З моменту свого започаткування в 2013 році, Молодіжний аграрний саміт перетворився на рух «прихильників сільського господарства», що почали на постійній основі здійснювати заходи у відповідь на виклики, пов’язані з безпекою продуктів харчування. На сьогодні у саміті взяли участь понад 300 делегатів з більш ніж 50 країн, а молоді люди були залучені до участі в таких визначних світових подіях, як засідання Комісії ООН з безпеки продуктів харчування в Римі, EAT, продовольчий Форум у Стокгольмі та Днях Європейського розвитку.

Контактна особа: Тетяна Мозгова, фахівець з комунікацій компанії Bayer (Україна), email: communication.ukraine@bayer.com, телефон: +380442203300

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.