Відкрито набір волонтерів для міжнародної молодіжної організації AEGEE

Цей Open Call для молодих та активних людей

Хочеш здобути досвід організації міжнародної події? Тебе цікавить events management, pr, логістика, fundrising та  все інше, що пов’язано з організацією івентів та проектів? Ми маємо вже зараз кілька пропозицій, які дадуть тобі можливість почати неформальну освіту тут і тепер, дадуть старт професійному розвитку або ж вдало доповнять твоє резюме.

Відкрито набір волонтерів для міжнародної молодіжної організації AEGEE

(абревіатура від Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe або у перекладі з французької мови – Асоціація Генеральних Штатів Студентів Європи. Також часто згадується як Форум Європейських студентів. Це студентська організація, яка сприяє розвитку співпраці, комунікації та інтеграції серед молоді в Європі. Як неурядова, політично незалежна і некомерційна організація AEGEE відкрита для студентів та молодих людей від 18 до 35 років з усіх факультетів та дисциплін – сьогодні налічує 13 000 членів, активних у близько 200 університетських містах у 40 європейських країнах, що робить AEGEE найбільшою міждисциплінарною студентською асоціацією в Європі.)

Більше за посиланням: http://aegee.kiev.ua/ua/about/

Що можна отримати після того, як долучишся до (AEGEE)

  • міжнародний досвід.
  • вміння організовувати проекти та події різного масштабу
  • працювати в міжнародному колективі та реалізовувати проекти європейського рівня

Що можна робити вже зараз:

  • долучитися до команди HR, PR, Events
  • стати дизайнером проекту
  • стати частиною команди організаторів міжнародного івенту з фінансів та аудиту для європейської ГО *
  • стати частиною команди організаторів літнього університету **
  • долучитися до наших локальних проектів ***

Заповнюй коротку форму https://goo.gl/forms/MsiIcCjnDirWDn0Z2

Наші контакти: http://aegee.kiev.ua/ua/contacts/

І ще трохи про наші проекти:

***Skill School – освітній проект AEGEE – Kyїv, який ставить за мету допомогти українському студенту розвинути професійні навички та отримати реально корисні знання в різних сферах сучасного українського ринку праці. Це інтенсивна школа для майбутніх зірок реклами та PR, нових стартаперів, аудиторів, фінансистів, events менеджерів, юристів, журналістів та працівників інших актуальних напрямків.

***ALOT (AEGEE LOcal Trips) – ти давно мрієш організовувати подорожі Україною і прагнеш навчитися не пропускати жодної деталі в процесі організації? Тоді цей проект саме для тебе! Адже з нами ти можеш влаштувати круту подорож прекрасною Україною.

***Science Box – якщо коротко, це проект про науку для не науковців. Ти хочеш поділитися з нами знаннями про ГМО? Запросити неймовірно крутих спікерів, щоб поговорити про політичні науки? Саме тут ти зможеш втілити свій потенціал і розповісти трохи більше іншим про те, що цікавить тебе.

Міжнародні проекти:

*Event with Audit Comission of AEGEE Europe.

Fun-Ance Form-Action #1 Kyiv. Дата проведення 23-25 березня. Триденна міжнародна подія, що включає в себе лекції, воркшопи та практичні сесії з аудиту та фінансів. Має на меті показати молоді, як можна почати свою кар’єру в цій області і дати можливість навчатися та здобувати досвід роботи в міжнародній команді європейського рівня.

**Summer University – найпопулярніший проект AEGEE-Europe. Збирає 25 – 40 людей з усієї Європи в одному місті для незабутньої відпустки. Щороку AEGEE-Kyiv організовує власний SU, в процесі якого кожний з організаторів стикається з безліччю різноманітних завдань від пошуку хостела та приготування сніданку до розробки унікального контенту для сіті-квесту чи літника взагалі.

Це далеко не всі активності, якими ми займаємось. Маєш ідею для свого проекту в Києві чи Європі? Не зволікай, а починай розвиватись вже зараз разом з AEGEE!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.