Безкоштовна освітня програма для майбутніх фінансистів

АССА, одна з найбільших всесвітніх організацій в сфері фінансів, бухгалтерського обліку та менеджменту, запрошує вас приєднатись до безкоштовних навчальних курсів з фінансового та управлінського обліку в рамках нової освітньої онлайн програми АССА-Х!

Навчальна програма курсів розроблена АССА спільно з Epigeum, програмою Імперського коледжу в Лондоні. Курси розраховані здебільшого на молодших фахівців та студентів, хоча є доступними для кожного в будь-якій точці світу. Отримані знання допоможуть вам в поточному навчанні в університетах, а також стануть потужним фундаментом для побудови фінансової кар’єри міжнародного рівня.

Дізнатись більше та записатись на перші два безкоштовні курси АССА-Х можна за посиланнями:

Реєстрація відкрита до 22 червня 2015 року, тривалість навчання – 10 тижнів. Мова викладання – англійська.

Ці та усі наступні курси в рамках програми АССА-X будуть розміщені на всесвітньо відомій платформі edX: https://www.edx.org/school/acca .

Наталія Вовчук, Голова представництва АССА в Україні, державах Прибалтики та Кавказу:

«Українські студенти мають можливість стати частиною навчальної групи зі всього світу, скориставшись новим ресурсом від глобального лідера фінансової освіти. Це буде перший прецедент такого масштабу, коли АССА надаватиме безкоштовне онлайн навчання по підготовці до своїх навчальних програм. Для наших студентів ця можливість є особливо актуальною зараз, коли Україна інтегрується в європейський економічний простір, і знання міжнародних стандартів обліку та аудиту все частіше вимагається місцевими та міжнародними компаніями. Навчальні програми АССА створені таким чином, щоб подолати розрив між базою знань, що надає вища освіта, та очікуваннями міжнародного бізнесу».

Додаткова інформація:
АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновації, чесність та підзвітність. Асоціація підтримує  170 000 членів та 436 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру. АССА працює через мережу з 91 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників.

Восени 2004 року АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною організацією, що забезпечує міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, об’єднує понад 6000 студентів та близько 1000 членів. Зокрема вже зараз в Україні є 2000 студентів і 500 членів АССА. Понад 60 акредитованих роботодавців в регіоні та 27 – в Україні.

Сайт: http://www.accaglobal.com/ubcs/en.html

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.