Міжнародна освітня ініціатива “Академія ЄС – Східне партнерство”

Місце і дата: Київ, Україна. 11-15 лютого 2019 року

Академія відбудеться за підтримки Європейського Союзу у рамках програми імені Жана Моне Еразмус + (599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT)

 “Академія ЄС-Східне Партнерство” (EU-EaP Academy) прагне згуртувати аспірантів та молодих вчених з різних країн, які цікавляться різноманітними аспектами євроінтеграційної тематики, включно з проблематикою Східного Партнерства. Метою цієї міжнародної освітньої ініціативи є забезпечити краще розуміння її учасниками особливостей взаємодії усіх шести країн Східного Партнерства з Європейським Союзом. У рамках Академії зокрема буде проаналізовано роль Європейського Союзу у Східній Європі, простежено особливості відносин ЄС з кожною країною-учасницею Східного Партнерства, зокрема процес імплементації Угод про Асоціацію у Грузії, Молдавії та України, обговорено чинники, що гальмують зближення ЄС з країнами Східного Партнерства, розглянуто потенційні сценарії їхніх відносин у майбутньому.

“Академія ЄС-Східне Партнерство” покликана актуалізувати знання учасників про стан відносин ЄС-Східне Партнерство та слугувати високоякісним ресурсом з євроінтеграційної тематики для аспірантів і молодих вчених у їхніх професійному розвитку.

Учасники не тільки отримають з перших рук унікальну інформацію про відносини ЄС з країнами Східного Партнерства, але і матимуть можливість вдосконалити свої дослідницькі компетнентності та професійну майстерність у сфері Європейських Студій.

“Академії ЄС-Східне Партнерство” передбачає як виступи виняткових спікерів, так і майстер-класи, динамічну роботу у групах та обговорення. Спеціальна сесія буде присвячена можливостям програми імені Жана Моне Еразмус + з метою заохочення учасників до  участі у ній. Важливою компонентною Академії будуть незабутні культурні заходи.

Запрошені спікери – це міжнародно визнані вчені, високопосадовці, лідери громадянського суспільства як з Європейського Союзу, так і шести країн-учасниць Східного Партнерства.

Найуспішніші учасники будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції “Роздуми про майбутнє відносин ЄС-Східне Партнерство: голос молодих науковців”, заплановану на червень 2019 року.

Хто може взяти участь?

Академія відкрита для аспірантів та молодих вчених (до 5 років з моменту захисту дисертації) з різних академічних дисциплін, що цікавляться тематикою ЄС, включно з Політикою сусідства та відносинами ЄС з країнами-учасницями Східного Партнерства.

Робоча мова : Англійська

Витрати

Участь в Академії є безкоштовною. Завдяки підтримці Програми імені Жана Моне Еразмус + громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України буде відшкодовано витрати на проїзд, проживання та харчування. Кандидати з інших країн запрошуються до участі, але за власний рахунок.

Сертифікат

Після закінчення програми учасники отримають сертифікат про завершення “Академії ЄС-Східне Партнерство” як міжнародної освітньої ініціативи у рамках програми імені Жана Моне Еразмус + з переліком прослуханим тем та воркшопів.

Для участі кандидати повинні подати англійською мовою:

  • Аплікаційну форму
  • Резюме
  • Короткий виклад своєї дослідницького теми/проекту (250-500 слів)

Онлайн-заявка наведена тут: http://aprei.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/EU-EaP-Application-Form.docx

Резюме та виклад теми дослідження надсилати на електронну скриньку: academy.kyiv2019@gmail.com

Термін подання заявки – 18 листопада 2018 року.

Контактна інформація організаторів:

aprei.ukraine@gmail.com; тел. +380673159224

Результати відбору будуть оголошені до 1 грудня 2018 року.

Інформація про місце проведення та логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Від учасників очікується більш розгорнутий виклад свого дослідницького теми/проекту (1500-2500 слів) до 1 лютого 2019 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.