Воркшоп “Культура як метод суспільних змін” (Полтава)

10 травня 2018 року з 9:00 до 17:00 в Полтавському художньому музеї ім. М. Ярошенка відбудеться воркшоп для працівників культури, де останні отримають інструменти для перетворення своїх інституцій на драйверів розвитку громадянського суспільства від експертів зі Швеції, Білорусі та України. Реєстрація безкоштовна: https://bit.ly/2GHEH3E

30 учасників можуть долучитися до проекту. На воркшопі говоритимуть про кураторські практики, які перетворюють   мистецьку інституцію на справжній центр культури, джерело розвитку суспільства та натхнення для позитивних змін. Учасники розглянуть проекти з досвіду шведських, білоруських та українських колег, що характеризуються інклюзивністю та демократичністю, сприяють взаємодії з різними віковими та соціальними групами й міждисциплінарному співробітництву.

Очікуваний результат воркшопу: серія пропозицій, які можуть бути використані в роботі музеїв та інших культурних установ, а також окремих працівників культури.

Лекторки:
Аннелі Беккман (Anneli Bäckman), кураторка центру сучасного мистецтва Бутчірка Кунстхалле (Botkyrka Konsthall), поділиться досвідом роботи цього культурного центру, що знаходиться у передмісті Стокгольма, по залученню різної аудиторії й спільнот методами сучасного мистецтва. Своєю роботою центр Бутчірка Кунстхалле прагне показати, як мистецтво може служити каталізатором “пожвавлення” міста/регіону/району.

Анна Карпенко, незалежна кураторка й арт-менеджерка, зупиниться на фігурі куратора в Білорусі. Вона розповість про проблематику культурних організацій (державних і незалежних) й відносинах між ними.

Організатори:
Kultura in Motion (Швеція, Великобританія, Україна) заснована у 2010 році. Організація проводила численні міжнародні проекти, які включали художні, культурні та творчі лідерські програми в Швеції, Великобританії, Танзанії і різних регіонах України.

Платформа Відкритий Простір/Open Place (Україна) заснована у 1999 році – це колектив художників, робота якого спрямована на розвиток творчих досліджень і встановлення зв’язків між художніми процесами і різними прошарками українського суспільства.

Щоб долучитися – реєструйтеся! Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/2GHEH3E

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.