Можливості без вікових обмежень: 5 супер програм

Чимало міжнародних освітніх програм розраховані на учасників до 30 років. Умови таких можливостей за кордоном як волонтерство, стажування, гранти та стипендії, тренінги та конференції, часто мають у своїх умовах «вбивчі» для старших та досвідчених бажаючих рядки про вікові обмеження. Коли таких програм стає забагато у калейдоскопі освітніх можливостей, то часом опускаються руки і приходить відчай. Отже, як знайти можливості без вікових обмежень?

Що робити в цьому разі? Звернутися до корисних статей від Unistudy, адже ми подбали про те, щоб кожен знайшов собі освітні можливості незалежно від віку: формальні та неформальні, безкоштовні або недорогі. Лови свіжу підбірку саме таких шансів для всіх, кому 30+ та вплітай їх у свою канву LifeLong Learning – освіти впродовж життя.

1. Можливості без вікових обмежень: лідер групи на молодіжному тренінгу за кордоном

Базовий алгоритм дій такий: зайди на сайт Salto, зареєструйся і чекай на листи-анонси проектів, де потрібен лідер групи на тренінг для молоді за кордоном з різних тем: вирішення конфліктів, дискримінація, вирішення викликів сучасного суспільства з допомогою мистецтва чи спорту, екологія, медіа тощо. Вік учасників таких тренінгів – до 27-30 років. А от для керівника цієї групи, яким можеш стати саме ти, вікових обмежень немає. Ось так виглядає типовий анонс на такі позиції. Таким чином можна поїхати у різні країни Європи за досвідом з цікавої для тебе теми. Фінансування від Erasmus Plus, але іноді треба сплатити невеликий внесок за участь.

* * *

2. Можливості без вікових обмежень: волонтерство за кордоном від Workaway

На сайті Workaway  розміщені анонси по волонтерству в усьому світі. Вік учасників – без обмежень. Можна знайти проекти, куди потрібні пари (як-от волонтерство у хостелах) або кілька осіб одночасно, зустрічаються також проекти для батьків із дітьми. Іноді волонтер отримує певні гроші за свою роботу, але здебільшого пропозиції передбачають безкоштовну працю в обмін на проживання, харчування та екскурсійні атракції у місці волонтерства. База будується на довірі та позитивних відгуках. Чимало проектів сезонні, тому ажіотаж спостерігається саме з квітня по жовтень. Деякі проекти настільки цікаві та популярні, що місця на них краще «бронювати» за рік або за кілька місяців. Термін волонтерства: від тижня до кількох місяців

* * *

3. Можливості без вікових обмежень: волонтерство за кордоном від SCI Service Civil International

Подивіться довгострокові можливості у базі на офіційному сайті. Волонтерство в розвинутих країнах часто передбачає кишенькові гроші, а в країнах, що розвиваються, вам потрібно буде самим про це подбати. Проекти є різні, але здебільшого соціальної спрямованості.

* * *

4. Можливості без вікових обмежень: стипендія на навчання в магістратурі Великобританії Chevening Scholarship

Серед умов програми вікових обмежень немає, але серед особливих умов – повернутися на два роки у свою країну після навчання. Набір заявок вже відкрито і триває до 5 листопада. До речі, подаватися можна щороку, і ця стипендія є в нашому Календарі освітніх можливостей!

* * *

5. Можливості без вікових обмежень: волонтерство за кордоном, стажування та робота в міжнародних організаціях

Реєструєтесь на сайті  або час від часу переглядаєте базу вакансій тут або тут і тут, якщо робота чи стажування в міжнародних організаціях входить до кар’єри вашої мрії. Так, на чимало програм потрібен серйозний досвід, але саме це – сильний бік кандидатів, які старше 30 років.


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

3 коментарі

  1. Людмила :

    Дякую. Дуже корисна інформація. А то для людей старше 30 років важко знайти щось для себе. Тепер і я уважно переглядатиму всі новини.

    • UniStudy :

      Чудово, Людмило! Дякую за позитивний відгук. Час від часу будемо публікувати різні можливості без вікових обмежень, адже навчання протягом усього життя є дуже важливим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.