Конкурс для письменників з України

Британська Рада запрошує  письменників, що проживають на території України, подати заявку на участь в двотижневій резиденційній програмі від Arvon Foundation (Шропшир, Англія) та у Бірмінгемському літературному фестивалі, який організовує агенція Writing West Midlands.

Дати проведення резиденції: 3-16 жовтня 2016 року

Фонд Arvon нещодавно відкрив новий простір для міжнародних резиденційних програм у письменницькому центрі The Hurst, що знаходиться в англійському графстві Шропшир. The Hurst – це місце, де автори можуть писати, забувши про щоденну рутину.

Будинок і сади комплексу колись належали визнаному англійському драматургу Джону Осборну. Сам комплекс розташувався серед мальовничих лісів та схилів Шропшира, землі якого входять до заповідної зони. Будинок 19-го сторіччя був реконструйований відповідно до запитів нашого часу: усі 16 спальних кімнат облаштовні окремими ванними кімнатами, робоча зала містить авторський різьблений стіл, розрахований на 20 осіб, а також бібліотеку. Учасники резиденції проведуть тут один тиждень.

Бірмінгемський літературний фестиваль
6 – 15 жовтня 2016 року

Налічуючи 16-річну історію, Бірмінгемський літературний фестиваль є найбільшою літературною подією регіону Західний Мідленд, котра збирає як уже уславлені, так і малознайомі імена. Серед почесних гостей фестивалю у 2015 році – лауреатка Пулітцерівської премії, американська письменниця Ріта Дав, музичний журналіст Річард Коулс, автор дитячих книг Аллан Альберґ, автор нашумілої детективної серії “Том Торн” Марк Біллінгем, музичний критик і радіоведучий Стюарт Макоуні, а також музиканти із чудовими письменницькими навичками Трейсі Торн і Бен Уотт (Everything But The Girl) – разом вони взяли участь у понад 40 подіях фестивалю.

Що покривається під час резиденції:

  • Двотижневе проживання, стипендія, квитки на літературно-видавничі події (Бірмінгемський літературний фестиваль тощо);
  • Переліт, трансфери, віза, добові.

Наприкінці резиденції її учасникам буде запропоновано написати короткий текст у будь-якому жанрі та будь-якою мовою, що прямо чи опосередковано відображатиме досвід, здобутий у резиденційній програмі. Права закріплюватимуться за автором, однак робота або її частини можуть бути використані у промо-матеріалах, на веб-сторінці чи у соціальних мережах Британської Ради та її партнерів. За необхідності текст буде перекладено.

Для кого ця можливість

До участі у програмі резиденцій запрошуються письменники, що мешкають в Україні, незалежно від етапу кар’єри, на якому вони зараз перебувають, але які:

  • обґрунтують свій інтерес у британському літературному/видавничому середовищі. Ми шукаємо авторів, що зможуть отримати максимальну користь від участі у програмі, зокрема, від перебування у письменницькому центрі фонду Arvon;
  • зацікавлені і спроможні комунікувати про свою творчість і загалом про стан локальної/національної літературної сцени для широкої аудиторії, а саме британських письменників, літературних агентів, видавців і читачів;
  • володіють англійською мовою на рівні B2 і вище (за Загальноєвропейськими рівнями мовної освіти).

Подання заявки і процес відбору

Заявки на участь у резиденційній програмі потрібно надсилати англійською мовою на електронну адресу literature@britishcouncil.org.ua до 27 червня 2016 року.

Ваша заявка мусить містити:

  • Професійну біографію (до 400 слів);
  • Мотиваційний лист (до 800 слів), у якому має бути зазначено:

1. Чому ви вирішили податися на цю можливість і як вона вплине на вашу роботу;

2. ваш рівень володіння мовою і відповідні сертифікати (за наявності);

3. наявність контактів у літературному/видавничому секторі у Великобританії;

4. перелік минулих резиденцій, у яких ви брали участь;

5. підтвердження, що ви будете вільні (зможете взяти відрядження тощо) на період проведення резиденційної програми;

6. контактна особа (ім’я, посада, електронна адреса), до якої ми зможемо звернутися під час  відбору.

Відбір проводитиметься на конкурсній основі. Остаточне рішення прийматимуть представники Британської Ради та партнерської організації (Writing West Midlands). Перевага надаватиметься тим кандидатам, що зможуть обґрунтувати важливість участі у резиденційній програмі для своєї подальшої роботи. Переможці будуть оголошені 4 липня 2016 року на веб-сайті та у соціальних мережах Британської Ради.

Джерело: http://www.britishcouncil.org.ua/3×3

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.