Вибір майбутнього – освіта за кордоном

Чи можна вплинути на майбутнє? Компанія “InfoStudy” впевнено заявляє, що можна! Не потрібно втрачати свій шанс для себе чи  своїх дітей, прикриваючись відмовками на кшталт: це нереально, це складно, це лише для заможних…Якщо Ви хоч раз замислювались про навчання своєї дитини за кордоном, якщо Ви – студент-старшокурсник, хоч раз мріяли отримати престижний іноземний  диплом, якщо Ви  – молода амбітна людина, яка замислювалась про іміграцію  –  “InfoStudy”  пропонує Вам переконатись, що МАЙБУТНЄ ОБИРАЮТЬ! Відвідайте унікальний, абсолютно безкоштовний захід – конференцію “Освіта за кордоном 2016”, яка проходитиме 23 січня в готелі “Козацький” (вул. Михайлівська, 1/3 (Майдан Незалежності). Щоб отримати шанс розширити свої можливості і змінити щось в своєму житті чи житті своєї дитини, Вам лише треба  зареєструватись https://goo.gl/oR3pp2 .

Освіта за кордоном викликає багато запитань:

 • з чого почати вибір навчання за кордоном?
 • яку країну обрати?
 • чи потрібно знати мову і де це краще зробити?
 • приватний чи державний заклад обрати?
 • чи існує можливість безкоштовного навчання?
 • перспективність спеціальностей у найближчі роки?
 • вартість навчання та умови проживання?
 • витрати, які очікуються?
 • які перспективи відкриються в майбутньому?

На конференції “Освіта за кордоном 2016” Ви знайдете відповіді на ці і  не тільки запитання. Географія конференції досить велика – 8 країн: США, Австралія, Нова Зеландія, Англія, Канада, Чехія, Польща, Германія.

Більшість подібних  освітніх виставок лише рекламують іноземні університети. Компанія “InfoStudy” пропонує не просто рекламу закордонних навчальних закладів, а зважену компетентну інформацію “з перших вуст” на усі актуальні питання навчання, проживання та кар’єрних можливостей за кордоном. За короткий час Ви зможете отримати максимум потрібної інформації про навчання в інших країнах.

Особливістю конференції також стане можливість поспілкуватись з прямими представниками університетів  США (University of South Carolina, Florida International University, University of Central Florida, Auburn University, Aubrun University, Lousiana State University) та Чехії; дізнатись про особливості навчання в Америці та можливість вступу до чеських вишів за допомогою чи без річного курсу чеської мови.

Час новорічних подарунків триває! Під час конференції «Освіта за кордоном 2016» заплановано розіграш  призів для студентів-претендентів, які визначаться із зарахуванням на навчанням безпосередньо під час проведення заходу. Крім того “InfoStudy”  пропонує безкоштовні послуги із зарахування і супроводження студентів, які бажають вступити  на бакалаврат до презентованих на конференції вишів США, Австралії, Нової Зеландії, Англії при подачі заявки до 30 березня 2016 року, а також безкоштовний трансфер і реєстраційний збір.

Змініть своє життя в один клік: https://goo.gl/oR3pp2

Пам’ятайте, майбутнє обирають тут – конференція «Освіта за кордоном 2016»,  готель «Козацький» ( вул. Михайлівська, 1/3),  23 січня 2016 року.

 

 

 

 

 

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

 1. Січень 12, 2016

  […] Джерело: Вибір майбутнього – освіта за кордоном […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.