ЄВС-проект у Німеччині

НГО “Стелла” шукає волонтера для довгострокового ЄВС в дитячому садочку St. Josef у Німеччині!

Дати: 01-10-17 – 31-07-18 
Місце: Hammelburg, Німеччина 
Тип: EVS 
Учасники: 1 
Кінцевий термін подачі заявок: 17-05-2017 

Мета
Протягом 10 місяців, волонтер буде відкривати для себе особливості педагогічної та дидактичної роботи з дітками в Німеччині. Ця діяльність включає в себе вивчення, планування і організацію різних заходів, а також нескладну фізичну роботу, спрямовану на турботу про дітей і, звичайно ж, необхідність грати з ними. 

Опис 
Волонтер допомагатиме у забезпеченні повсякденної діяльності дітей, а також у заняттях творчістю, спортом, різні іграми. Залежно від власних інтересів волонтера, є багато можливостей для активного та творчого проведення часу з дітьми. 

Він / вона мають насолоджуватися можливістю працювати з дітками та бути енергійними і відкритими настільки, наскільки це можливо. 
Також волонтер має бути відповідальним та надійним, оскільки є можливість організації власних заходів самостійно або спільно з іншими волонтерами. 

Основні напрямки діяльності будуть складатися, в основному, у допомозі в груповій роботі. Серед них:

  • ігри з дітьми (головоломки, настільні ігри і т.д.)
  • надання допомоги при підготовці дитячих столів для прийому їжі та прибирання після;
  • слідкування за дітьми в загальній ігровій кімнаті, тренажерній залі та надворі (разом з іншим вихователем);
  • іноді зміна підгузків маленьким діткам;
  • надання допомоги дітям у перевдяганні перед та після прогулянок, а також проведення часу з ними надворі. 

Більш детальну інформацію ви можете знайти за посиланням: http://www.st-josef.kiga-hab.de/. 

Приймаюча організація координує багато інших проектів EVS в регіоні. Ви можете прочитати про їхню діяльність тут: https://volunteersinwuerzburg.wordpress.com/ 

А також відео з дитячого садочку, яке показує трохи місце і роботу:https://www.youtube.com/watch?v=wxvhHxvqEqM 

Вимоги 
Профіль волонтера не має сильних обмежень, і можливість відкрита для всіх, хто хотів би працювати з дітками. З цієї причини, основною вимогою є готовність до роботи з маленькими дітьми, починаючи з віку 1,5 роки. Волонтери повинні бути готовими проводити свої дні серед дітей і допомагати їм у повсякденній діяльності. Вікові обмеження для волонтера становлять 18-30 років. 

Фінансові умови 
Проект фінансується за рахунок програми Еразмус+. Всі витрати на візу, страхування, проживання (три волонтери разом ділитимуть квартиру в Hammelburg), харчування та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю. Також волонтер отримуватиме щомісячно кишенькові гроші. 

Як подати заявку? 
Для того, щоб подати заявку, необхідно до 17 травня відправити своє резюме та заповнену анкету (ви можете знайти її за посиланням: https://www.dropbox.com/s/htz0u86aee0geje/Application%20form%20for%20EVS%20in%20Kindergarten%20St.%20Josef.doc?dl=0) на anastazja.zydor@jubi-unterfranken.de та додати evs@ngo-stella.org у копію. 

У темі вашого листа, будь ласка, зазначте “EVS in Kindergarten St. Josef”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.