Alumni Fund Ukraine розпочинає свою діяльність та оголошує старт першого проекту “Фонду Випускників України”

Швейцарська неприбуткова організація Alumni Fund Ukraine, заснована українськими випускниками, і її дочірня організація в Україні “Фонд Випускників України” оголосили про початок  своєї діяльності. Місія Фонду – створити фінансову, ресурсну та ідейну платформу, яка дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, просто, прозоро та надійно.

Alumni Fund Ukraine надаватиме системну підтримку низці навчальних закладів в Україні та реалізовуватиме всеукраїнські навчальні проекти. Організація розпочинає свою роботу з двох осередків:  “Фонду Випускників Києво-Могилянської Академії” та “Фонду Випускників Фізико-технічного ліцею” в Івано-Франківську.

“Ми віримо, що є багато людей, які готові підтримувати свої навчальні заклади та загалом освітні проекти в Україні, якщо для цього існує прозора, проста та надійна система. Таку систему і пропонує Фонд випускників України. Неймовірно позитивні результати перших тижнів збору коштів у наших 2-х пілотних осередках підтверджують, що це може бути початком справді трансформативної ініціативи!”, – наголосила Надія Варгола, співзасновниця і президентка Alumni Fund Ukraine.­

Першою спільною ініціативою організації є всеукраїнський проект із критичного мислення “Наука повсякденного мислення”, який реалізується разом із провідною українською платформою онлайн-курсів “Prometheus”. Проект передбачає проведення онлайн-курсу The Science of Everyday Thinking (Queensland University), перекладеного та озвученого українською мовою, та конкурсу з призовим фондом серед старшокласників та студентів, які успішно завершать курс.

Мета проекту – надати можливість усім зацікавленим покращити свої навики критичного мислення. Адже критичне мислення, вміння розпізнати маніпуляції, розуміння власних упереджень та механізму формування наших поглядів, здатність приймати виважені рішення  є  найважливішими аспектами освіченості сучасної особистості.

Кожен охочий може зареєструватися на курс на сайті “Prometheus” з 5 жовтня 2016 року за посиланням:

http://courses.prometheus.org.ua/courses/UQx/THINK101/2016_T2/about .

Старт курсу – 14 листопада 2016 року. Детальніше про діяльність фонду можна дізнатись на сайті http://alumnifund.org

Про Alumni Fund Ukraine:
Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.
Благодійний фонд “Фонд Випускників України” –  дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Листопад 14, 2016

    […] мислення». Ще до офіційного початку онлайн-навчання ініціатива Фонду Випускників України стала успішною – на курс зареєструвалося вже 17000 […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.