Академія практичної журналістики імені Марка Твена “Червоний квадрат”

У Львові стартує другий набір в Академію практичної журналістики імені Марка Твена “Червоний квадрат”.

Слухачі першого набору сьогодні успішно працюють в редакції газети “Експрес”. Якщо і ти хочеш долучитися до нашої команди, саме час це зробити!

Кого ми шукаємо? Креативних, творчих, енергійних людей, які готові навчатись та працювати у команді журналістів нашої газети. Досвід роботи та освіта не мають жодного значення.

Що ми пропонуємо? Двомісячний безкоштовний курс практичної журналістики, завдяки якому ти довідаєшся про роботу кореспондента більше, ніж за роки навчання в університеті. Ми знаємо, як робити розслідування, репортажі та інтерв’ю так, щоб їх читала вся Україна. І ми готові ділитися цими знаннями з тобою.

Особливістю другого набору стане підготовка до роботи в онлайн-виданнях, а також короткий курс маркетингу в соціальних мережах.

Найкращих слухачів чекає працевлаштування у газетах групи компаній “Експрес Медіа Груп”.

Щоб подати заявку, надішли листа на електронну адресу academy.expres@gmail.com. У темі вкажи “Академія журналістики” та заповни анкету, яку ми надішлемо у відповідь.

З приводу запитань телефонуй 066 507 608 5, 067 36 37 188, Уляна Вітюк, координатор. Більше інформації – на нашій сторінці у Facebook www.facebook.com/academy.expres

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *